यो शाकाहारी क्रक बर्तन रेसाले क्लासिक र हार्दिक "मासु" र आलु स्टव नुस्खाको लागि मासु को सट्टा सिईन प्रयोग गर्दछ। सेइटन गेहूं प्रोटीन बाट व्युत्पन्न गरिन्छ र सामान्यतया खडा हुन्छ यदि धेरै व्यञ्जनहरूमा मासुको लागि; यदि वास्तवमा, केहि शाकाहारीहरूले भनेबाट बच्न जान्दछन् भने बनावट वास्तविक मासुको जस्तै धेरै छ!
गाजर, अजमेर, प्याज र लसुनले यो स्टवमा स्वादको बढावा बढाउँछ। अतिरिक्त लातका लागि तपाईंको मन पर्ने ताजा वा सूखे जडीबुटीहरू थप्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्।
यो धनी, हार्दिक स्टव सर्दीको चिसो रातमा रोटीको मोटो, टोस्टेड टुक्राको साथ गर्नुहोस्।
शाकाहारी समुद्री भोजन व्यंजनहरू हेर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड सेवन, कटा भयो
- 1 प्याज, diced
- 5 कप सब्जीको भाँडा
- 2 चम्मच। सोया सस
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 2 टमाटर, diced
- 3 गाजर, diced
- 3 आलु, कटाई
- 2 stalks celery, diced
- 1 चम्मच। नमक
- 3/4 tsp। काली मिर्च
- 4 tbsp। 4 चम्मच संग मिश्रित कस्टस्टर्च। पानीसम्म नरम नभए सम्म
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि तपाईं चाहानुहुन्छ पहिले साईन थोपा ओलम्पिक तेलमा बस्नुहोस्। यदि तपाईं समयको लागि थिच्नुभयो भने, तपाइँलाई आवश्यक छैन, तर यदि तपाईले सिटलाई बिस्तारै अतिरिक्त स्वाद दिनुहुनेछ।
- सबै अवयवहरू एक क्रक बर्तन वा ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्। 6 देखि 8 घण्टाको लागि कम्तीमा कुक गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्:
सेन्टन के छ?
कसरी सिटन बनाउने?
अझ सजिलो शाकाहारी क्रो पट व्यञ्जनहरू:
शाकाहारी Crock पॉट चिली
चीज स्केलोप गरियो आलु
शाकाहारी बेक्ड बीन्स
Split Pea Soup
सब्जी मिनिस्ट्रोन सूप
Crock Pot Sweet Potatoes
एक पट चावल र वेजी पिलीफ
मेक्सिकन रेफ्रिड बीन्स
धेरै Veggie Crock पॉट चिली
बारबेक्यू टोफू
शाकाहारी जौ मिर्च
घुमाई चावल र दाल
Crock Pot Pot Lentil Soup
Vegan Tofu र पालक Lasagna
सजिलो स्पेनिश चावल
Crock पॉट चावल पडिंग
द्रुत क्रोक पॉट एप्पल मोबाईल
अधिक शाकाहारी व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 384 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,385 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 80 जी |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 16 जी |