मधुमेह चावल चावल जो डेयरी-फ्रि र अण्डा-मुक्त हो र कम वोसो र स्वस्थ चावल पडिंगको लागि सोया दूध प्रयोग गर्दछ। यद्यपि नुस्खाले सोया दूधको लागि कल गर्छ भने, केवल कुनै गैर-डेयरी र भेग दुधको विकल्पले मात्र ठीक काम गर्नेछ। सोया को दूध को एक तटस्थ स्वाद संग सबसे अधिक धनीतम बनावट छ, तर बादाम दूध, नरिवल को दूध या यहां सम्म कि चावल को दूध या काजू दूध पनि यो नुस्खा मा ठीक हुनेछ।
शाकाहारी चावल पुडाले कुनै मीठा नाश्ता उपचार वा एक पारंपरिक मिठाईको लागि बनाउँछ।
सेवाको लागि अतिरिक्त दालचीनी र नटमगको बिटको साथमा माथि स्प्रेक गर्नुहोस्, यदि तपाई चाहानुहुन्छ भने। वा, यो नुस्खा एक सानो फरक बनाउन, अन्य उपचार को लागि किशमिश बाहिर स्वाइप गर्नुहोस्: सूखे क्रेनबेरी या currants या एक अन्य प्रकार को फल सूखे छोटा। मलाई क्रिस्टलाइज्टेड अदरक र सूखे अनानास मन पर्छ। Yum!
यो भेगको चावल पछाडि व्यंजनहरू जस्तै? यहाँ अधिक वेगास डेसर्टहरू हो जुन तपाईले मनपर्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप सेतो चावल
- 4 कप सोया दूध (वा कुनै पनि अन्य vegan गैर डेयरी दूध को विकल्प)
- 2 चिसो वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 चम्मच दालचीनी
- डट को अखरोट
- 1/4 कप शर्करा
- 1/2 कप किशमिश
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन पहिले 275 डिग्री।
सबै सामग्रीहरू एक कटोरीमा मिश्रण गर्नुहोस् र 1/1 1/2 मा हल्का तेलको ओभोनपिक डिस्स क्वार्ट गर्नुहोस्। केक, कवर, 3 घण्टाको लागि, वा पछाडि सेट सम्म।
द कम्पासियट कुक कुकबुकबाट अनुमतिको साथ दोहोरियो।
अधिक Vegan मिठाई व्यञ्जनहरु:
सजिलो शाकाहारी एप्पल पाई
छिटो चकलेट मूंगफली मक्खन पाई
कम मोटो वाइन पोइड पीचहरू
पुरानो पकाएको नारियल पुडिंग
टोफू चीज़केक पकाउनुहोस्
सजिलो मीठो आलू पाई
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 30 9 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 66 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |