वनस्पति क्रक्स्पट बेक्ड सेन्सले अनानासको साथ एक मीठो साइड डिश वा हल्का प्रवेश गर्दछ जुन सबैले पनि बच्चाहरुलाई प्रेम गर्नेछन्। र पोल्टलिक वा सप्ताहांतको भोजनको लागि एकदम राम्रो छ। यो नुस्खा मोटो, भेग र परिष्कृत शर्करामा कम छ।
यदि तपाईं अनानास बिना एक सरल नुस्खा प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ भने साधारण क्रोकोपोट बेक्ड सेन्सको लागि यो नुस्खाको जाँच गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 cans pinto beans
- 1 8-औंस अनानाल बन्दुक, भत्काउन सक्छ
- 1 प्याज, diced
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1/2 कप बारबेक्यू सस
- 2 चम्मच मेपल सिरप
- 1 चम्मच सोया सस
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक क्रक पोट वा ढिलो कुकरमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। 6 देखि 8 घण्टाको लागि कम र कवर गर्नुहोस्।
शाकाहारी Crock पॉट चिली
शाकाहारी बेक्ड बीन्स
Split Pea Soup
सब्जी मिनिस्ट्रोन सूप
Crock Pot Sweet Potatoes
मेक्सिकन रेफ्रिड बीन्स
धेरै Veggie Crock पॉट चिली
बारबेक्यू टोफू
शाकाहारी जौ मिर्च
घुमाई चावल र दाल
Crock Pot Pot Lentil Soup
Vegan Tofu र पालक Lasagna
सजिलो स्पेनिश चावल
Crock पॉट चावल पडिंग
द्रुत क्रोक पॉट एप्पल मोबाईल
सजिलो क्रोक पॉट हरियो बियर क्यासेल
क्रोक पॉट स्पाइनक क्यासरोल
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 284 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 554 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |