तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सूजी
- 1 कप आटा प्लस 1 चम्मच
- 1/2 चम्मच हल्दी
- 1 चम्मच
- बेकिंग पाउडर
- 1 कप नमकीन मक्खन, पिघलिएको
- 1 कप शर्करा, साथै 3 तालिकाहरू
- 1 1/2 कप दूध
- 1/2 कप पानी
- 1/2/1 कप बादाम
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवर 350 सम्म।एक मिक्सिंग कटोरा संयोजन सूजी, आटा, हल्दी र पाक पाउडरमा। राम्रोसँग संयोजन गर्न हिंड्नुहोस्। एक फरक कटोरीमा मक्खन, चिनी, दूध र पानी मिलाउनुहोस्। सुचारु सामग्रीहरूमा थप्नुहोस् र पेस्ट बनाउन हलचल गर्नुहोस्। तपाईको ब्याटरले 9ज 1313 पकाउने डिशमा। बादाम संग छिटो। 30-35 मिनेटको लागि वा सुनको खैरो सम्म। 15-20 मिनेटको लागि शांत गर्न अनुमति दिनुहोस् र तपाईंको मनपर्ने कफी वा चियाको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 388 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 44 मिलीग्राम |
| सोडियम | 174 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 7 g |