यो घरको नींबू दही धनी र स्वादिष्ट छ, र अण्डा, लेमन, चिनी र मक्खन भन्दा बढी केहि गर्न को लागी साँच्चै सजिलो छ। यो नींबू दही (चित्रित) मोटो, अमीर, र लेमन स्वाद बाट भरिएको हुन्छ।
सिम्मरिंग पानीमा डबल बॉयलरको शीर्षमा दही बनाउनुहोस् वा धातुको कटोरा प्रयोग गर्नुहोस् जुन पानी छोडेपछि ससान्तिमा फिट हुन्छ। म बिस्कुटको लागि कटोराको आकार मनपर्छ, तर डबल बोलरले ठीक काम गर्नेछ।
नींबू दही बिस्किट्स, स्कोन र मफिन्सको लागि मेरो मनपर्ने स्प्रेड मध्ये एक हो, र यसले अचम्मको केक वा पेस्ट्री भरिएको छ। केक तहहरू बीच यो फैलाउनुहोस् वा वेनिला वा लेमन प्याककेक्स, मफिन वा क्रीम पफको केन्द्रमा पाइप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 1/2 कप नींबू रस तातो (लगभग 4 लेन्स)
- 1 कप दाग
- 5 चम्मच नमकीन मक्खन (सानो स्लाइसमा काट्ने)
- 2 चम्मच नींबू उत्तेजना (पतला grated)
यसलाई कसरी बनाउने?
- जब कर्ड समाप्त हुन्छ, र एक कटोरा मा तैयार एक ठीक जाल स्ट्रेनर छ, र मक्खन मा टुक्रा र नींबू उत्तेजक तयार छ। यो सँधै राम्रो बनाउन को लागी एक नींबू पहिले रस बनाउन भन्दा पहिले।
- एक डबल बॉइलरको माथि वा सम्वेदनशील पानीमा एक धातु कटोरा मा, अण्डा ले नींबूको रस र शर्कराको साथ। मिश्रण सम्म लगातार जब सम्म एकदम मोटो छ, दही को समान। यो चम्मचको पछाडि कोट कोट गर्नु पर्छ। * यसले 9 देखि 11 मिनेट लिनेछ। हटाउनुहोस् र स्ट्रेनर को माध्यम ले राख्नुहोस्, त्यसपछि एक मक्खन मा केहि टुक्रा मिश्रण मा मक्खन whisk। नींबूको छाती मिश्रणमा जोड्नुहोस्, राम्रोसँग मिल्दैन।
- मिश्रणको माथिल्लो तहमा प्लास्टिक लपेटोको टुक्रा राख्नुहोस् त्यसैले यो छाला बनाउँदैन किनभने यो ठुलो हुन्छ। नींबूको रूख बढ्दै जानेछ।
- ठुलो नींबू दही एक आवरण कंटेनरमा चम्मच र फ्रिजमा भण्डारण गर्नुहोस् 1 हप्ता सम्म।
* परीक्षण गर्न, एक चम्मच दही मिश्रण मा डुबाउनुहोस् र चम्मच पछि पछाडि आफ्नो औंला लामो समय सम्म चम्मच चलाउनुहोस्। यदि तपाईंको औँलो सफा पथ छोड्छ र छेउमा छेउमा घुस गर्दैन भने, मिश्रण सम्पन्न हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 70 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 44 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |