रास्पबेरी काइपिरिनाले ताजा रास्पबेरीको साथ पारंपरिक काइपिरिनहा को चूनालाई बदल्दछ जुन चिनियाँ र नींबूको रस संग मिठो हुन्छ। यो ब्राजिलको राष्ट्रिय पेयको एक राम्रो विविधता हो जसले स्वादको भरपर्दो हुन्छ र जब मौसममा ताजा रास्पबेरी हुन्छ। एक तातो रस्पबेरी-स्वादयुक्त किपिरीईको लागि यो ककटेल गिलास मा हलचल र तनावग्रस्त पछि हल्लाउन सकिन्छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस Leblon cachaça
- 6-8
- ताजा रास्पबेरी
- चूने कालीको ड्यास
- 1 1 / 2-2 चम्मचों उत्तम चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- पुरानो चश्मेमा रास्पबेरी र नीमको रस राख्नुहोस् र माथिको चिनो जोड्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले मिल्ले ।
- गिलास बर्फसँग भर्नुहोस्, त्यसपछि cachaça थप्नुहोस्।
- राम्रो हलचल वा हिलाउनुहोस् ।
- रास्पबेरी संग गार्निश।
Recipe Courtesy : Leblon Cachaca
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 711 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 16 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 166 जी |
| आहार फाइबर | 75 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |