हेलोवीन हार्वेस्ट एक शानदार पार्टी पंच हो जो कि हेलोवीन को स्पष्ट अवकाश को लागी केवल एकदम सही छैन, तर त्यो पनि कुनै पनि उत्सव को लागी काम गर्दछ जहाँ तपाईं एक शानदार या स्पुकटेकुलर - हरियो पेय संग अतिथि को खराब गर्न चाहानुहुन्छ।
यो मिक्सोलॉजिस्ट विक्टोरिया डी' अमोतो-मोरन द्वारा बनाईएको थियो, जसले हेलोवीन सिजनको लागि अन्य गहुँको कुकुर पनि बनायो (तल अनुशंसित ककटेल हेर्नुहोस्)। यसमा एक अद्भुत फल स्वाद छ जुन धेरै स्वादहरू अपील गर्दछ।
यस नुस्खाको बारेमा ठूलो कुरा यो हो कि तपाईं केहि साधारण गणित गरेर कुनै पनि साइज आकार फिट गर्न " अनुकूलित भागहरू " को सिद्धान्त पछ्याउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 भाग
- Midori Melon Liqueur
- 1 भाग
- गाढा रम
- 1 भाग रोम रम
- 2 भाग
- सेतो क्रेनबेरीको रस
- 1 भाग अनुचित
- स्याउको रस
- 1 भाग
- सरल सिरप
- एक नींबूको रस
- गार्निश: सेतो स्लाइस
- गार्निश:
- ब्लुबेरी
- गार्निश: तरबूज बलहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक पंच कटोरा मा तरल सामाग्री डालो र राम्रो मिश्रण।
- स्याउ स्लाइसहरू, निलोब्रेरी र तरबूजका साथ शीर्ष।
यो पंचलाई ठुलो बनाउन तपाईं बर्फको घण्टी जोड्न सक्नुहुन्छ वा कटोरामा ब्लक गर्न सक्नुहुन्छ, सेवाको तालिकामा बर्फ स्नानमा पंच कटोरा राख्नुहोस्, वा उनीहरूको गिलास भर्न मन पराउँदा अतिथिहरू धेरै क्यूब को लाग्न सक्दछ।
एक व्यक्तिगत ककटेलको लागि: एक पुरानो चश्मेमा हिला र तनाव ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 103 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |