यो पोलिश मीठे र खट्टा ब्रेस्ड लाल गोभी साइड डिश, czerwona कापास्ट जिज्जाना (cherr-VOH-nah kah-POOSS-tah zahs-mah-zAH-nah) को रूपमा चिनिन्छ, एक स्न्यापमा सँगसँगै, विशेष गरी यदि तपाईं एक खाना प्रयोग गर्नुहुन्छ क्यूबा र प्याज छाती गर्न प्रोसेसर।
रातो गोभीले हरियो वा सेतो गोभी भन्दा मीठो छ र यसको पकाएको पछाडि यसको रङको रंग पनि राख्छ। यो वर्ष-राउन्ड उपलब्ध छ र प्राय: सस्तो खरिद हो। यो केवल कुनै पनि डिश संग राम्रो हुन्छ तर हम, पोर्क, र sausage संग एक मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (3-पाउन्ड) टाउको रातो गोभी, धोइदिन्छ, सुकेको, फलाम, र टुक्रा भयो
- एक मध्यम प्याज, कटा भयो
- 2 चम्मच मक्खन वा क्यानोला तेल
- 1 कप पानी
- 4 चम्मच रातो रक्सी सिरका
- 4 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बर्तन वा डच ओभमा, मक्खन वा तेलमा मध्यम गर्मीमा प्याज पकाउनुहोस्, जब सम्म यो 5 मिनेटको अन्त हुन्छ।
- बीचमा, एक सानो कटोरा मा, चीनी, सिरका, भूरा शर्करा, मरिच, र नमक संग मिल्दो हुन्छ जब सम्म चिनी भंग गर्न सकिन्छ। गोभी को मिश्रण मा जोडें। एक फोडा ल्याउनुहोस्। माध्यम-कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्।
- खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, कहिलेकाहीँ अँध्यारोमा, जब तक गोभी निविदा छ, लगभग 15 मिनेट। रातभर फ्रिजमा स्वाद सुधार्न। राम्रोसँग निस्किन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 149 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 46 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |