यो मीठो प्याज सलाद ड्रेसिंग नुस्खा छिटो छ, बनाउन सजिलो छ, र तातो वा ठुलो सेवा गर्न सकिन्छ।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
घरमै बनाइएको क्राउटोन र ड्रेसिंगको साथ आधारभूत टोल भएको सलाद
चिवे ब्लासोम सिरका र भिनिग्रेटी
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच सुकेको दाई
- 1/4 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1 मध्यम विजुली प्याज, ग्रेटेड, वा अन्य
- मीठो प्याज
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1/2 कप सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सौसिनमा, चिनियाँ, नुन, सरस र अजमेरको बीज मिलाउनुहोस्।
- ग्रीटेड मीठो प्याज, तेल, र सिरका जोड्नुहोस्। न्यानो नभए सम्म कुखुराको टुप्पो
- ठुलो र प्रशोधन गर्नुहोस्, वा न्यानो ड्रेसिंगको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
लगभग 1 1/2 कप हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |