खट्टा क्रीम, सिरका, र डिलको सरल ड्रेसिंग यी ककलर स्लाइसहरूमा स्वाद बाहिर ल्याउँछ।
यदि तपाईं आफ्नो बगैचा, सीएसए, वा स्थानीय किसानको बजारबाट कर्कर ताजा गर्न पर्याप्त भाग्यशाली हुनुहुन्छ भने, अगाडि जानुहोस् र माछाहरू छोड्नुहोस्।
एक ताजा र स्वादिष्ट साइड डिशको लागि मिश्रित साग, क्रीकोस, वा कटा सलाटीमा कर्करहरू सेवा गर्नुहोस्। यो पकवान गर्मीको भोजन संग उत्कृष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3
- खीराहरू (खुबै र पिसिलो हुन्थ्यो)
- 1/3 कप खट्टा क्रीम
- 1 चम्मच सिरका
- काली मिर्च (ताजा क्षेत्र) का ड्यास
- 1 1/2 चम्मच डिल (कटाई, ताजा वा सूखे)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सेतो कटोरामा ककुम्बर स्लाइसहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्, नुनको साथ तहहरू छिटो। कर्करहरूमा कम वजनमा एक सनर वा अन्य वजन राख्नुहोस्। आवरण र धेरै घण्टाको लागि खडा राख्नुहोस्।
थप कुकुरको रस छोड्नुहोस् र खारेज गर्नुहोस्।
दही खट्टा क्रीम, सिरका र कटा डिल। स्वाद र ताजा जमीन काली मिर्च जोड्नुहोस्। कर्करमा ड्रेसिङ थप्नुहोस् र तिनीहरूलाई कोट गर्न धीरे ट्रेस गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- छिटो र हल्का ककड़ी सलादको लागि , खट्टा क्रीमलाई खानुहोस् र 1/3 कप साइडर सिरका को मिश्रणको साथ कटाईएको, अचुरका ककुलहरू, 1/4 कप पानी, 2 वटा चम्मचको चकुर र नमकको 1 चम्मच । कटा ताजा ताजा डिल र ताजा जमीनको कालो मिर्च थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |