वास्तवमा अविश्वसनीय, डार्क 'एन फ्लफी एक चकलेट ककटेल प्रेमीको सपना हो । ईमानदारी देखि, यिनी मध्ये एक तपाईंको दैनिक चकलेट इच्छाहरु को हेरचाह गर्नेछन्, तर यो राम्रो छ यसको लायक।
ककटेल पुरातया चकलेट होइन र वास्तवमा क्रीम, Godiva liqueur, र Smirnoff फ्लफ गरिएको मार्शमेल वोडाका एक राम्रो मिश्रण हो। यो वोडाका आधारले मानक चकलेट मार्टीनिटीबाट रोचक मोड थप्दछ, एक सूक्ष्म मिठाईमा मात्र ल्याएर मात्र मार्शमोल्वेमा पाइन्छ।
एक मोड म यो पेयमा थपिदिनेछु, यदि तपाईं एसोमोर्स-जस्तो ककटेलको मूडमा हुनुहुन्छ भने एउटा गिलासको रूपमा मदिरा प्रयोग गरेर, पनीर कुचल ग्र्यामर पटाखेहरूसँग गिलासलाई रिम गर्न । वा, तपाईं पक्काकर्ता र कोकोआ रिमको 1: 1 मिश्रण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस वोडका (
- Smirnoff ® मार्शमेल स्वादयुक्त वोडा )
- 2 औंस चकलेट तरल (
- Godiva ® डार्क चॉकलेट लिकर )
- 1 औंस
- क्रीम
- गार्निश: 3 वा 4 मिनी मार्शमल्ले
- गार्निश: कोकोआ पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- मार्शामालोको साथ गार्निश र कोको पाउडरसँग छिटो।
Recipe Courtesy: Smirnoff Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 418 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |