वोडा मार्टीनी मा एक नारंगी मोड़ को बारे मा कसरि? यो हल्का नारंगी-स्वादयुक्त ककटेल एक राम्रो तरिका हो जुन गर्मीको गर्मीमा चिसो हुन्छ।
मार्टिनिसिसको रूपमा, यो मेरो सामन्य एपर्टिफिट्स र जोडीहरू सामन, सलाद, वा कुनै अन्य लाइटको साथमा, "वसन्त" खाना हो। धेरै मानिसहरूले यस ककटेलमा वोदका छनौट गर्छन्, तर मलाई थाहा छ कि दूले प्रयोग गरेर सुन्दर सुन्दर खट्ती पेय बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- जीइन वा
- वोडका
- 1/2 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
- ड्यासको
- सुन्तला बिट्टरहरू
- गार्निश:
- सुन्तला मोड़
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरूलाई पखाएको बर्फले भरियो।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- नारंगी मोडको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 227 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |