कफी , चकलेट र शराबको ट्रापेसाले यस चकलेट कफी मार्टिनीलाई एकदमै पेयबल ककटेल बनाउँछ। यसको स्तरित तरल पदार्थ र चकलेट आइसक्रीम प्रभावकारी लाग्दछ, तर यो कुनै समयमा फ्ल्याक बनाइएन भने यदि तपाइँसँग पर्याप्त मात्रामा कफी पछाडि छोड्नु भएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1.5 औंस आयरिश क्रीम लिकर (जस्तै बेलीको)
- 1 औंस चकलेट तरल (जस्तै godiva चॉकलेट लिकर)
- 1/2 औंस वोडका
- 2 औंस चिसो ड्रिप-पकाएको कफी वा
- ठुलो पकाएको कफी
- 1 सानो स्कूप चकलेट आइसक्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- माथि सूचीबद्ध क्रम मा अल्कोहलहरु लाई परिक्षण गर्नुहोस् ।
- कफी लेउनुहोस्। (यो केहि आयरिश क्रीम र वोदका साथ मिल्दछ। चकलेट तरल को गिलास को निचले भाग मा रहन को लागी चाहिए।)
- आइसक्रीमको साथ शीर्ष।
- सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 912 |
| कुल मोटा | 52 जी |
| पागलिएको बोसो | 31 g |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 39 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 81 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 11 जी |