यो ठूलो कटौतीको मासुको लागि राम्रो, सरल पोर्क बोसिङ सस वा एमओपी हो (उत्कृष्ट मा चिकन पनि!)। यदि तपाईंलाई यो आवश्यक छैन भने, नुस्खाको तल आधामा काट्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गैलन / 3.8 लेटर सेब साइडर सिरका
- 1 क्वार्ट / 900 एमएल वर्कस्सेयर सॉस
- 10 oz./300 एमएल नींबू (रस)
- 3 चम्मच ./45 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामग्रीहरू ठूलो बर्तनमा मिलाउनुहोस् र 10 मिनेटको लागि कठिन फोडा ल्याउनुहोस्। यो एक पुरानो, सच्चा दक्षिणी स्टाइल बर्खास्त सस, चिकन र पोर्कको ठूलो कटौती (बोस्टन बट, कंधे, ह्याम, सम्पूर्ण हॉग, सुँगुरको पातहरू आदि) उत्कृष्ट छ।
2. मासुलाई कम आगो (215 देखि 225 डिग्री एफ) मा पकाइएको हुनुपर्छ र हरेक 20 देखि 30 मिनेट (नुहाउने ठूलो टुक्राको लागि अन्तिम घण्टाको समयमा) बर्खास्त गर्नु पर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 41 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |