यो अद्भुत चकलेट प्वाइडिङ एक अद्भुत दैनिक मिठाईको लागि व्हाइड क्रीमको एक गुडियापको साथ।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
कार्लाको क्रोकोपोट चकलेट पडिंग केक
चकलेट प्रसव मिठाई परिवर्तनको साथ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 वर्गहरु unsweetened चकलेट (3 औंस)
- 3 कप दूध
- 1/4 कप कोस्टस्टर्च
- 1/2 कप शर्करा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा, चकलेट पिघ्यो जब सम्म चकलेट पिघ्यो र दूध पक्ष तिर वरिपरि सुरु हुन्छ, चकलेट संग दूध पकाउनुहोस्।
- एक कटोरा मा, क्यान्डस्टर्क, चीनी, र नुन सँगसँगै बिस्कन्छ। शेष 1/3 प्याला दूधलाई चिनो मिश्रणमा लिनुहोस्। तातो दूध र चकलेट मिश्रणमा चीनी मिश्रण जोड्नुहोस् र कम गर्मीमा राख्नुहोस्। कुकुर, लामो समयसम्म अँध्यारो लागेपछि धुँवाको टुक्रा र मुस्कुराउँथ्यो। लगभग 5 मिनेट लामो खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, लगातार स्थिरता।
- ठुलो ठिक छ, भेनिलामा हलचल, र भोज भोजमा राख्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 247 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 56 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |