यो डेबीबाट एक सजिलो चिकन र ड्रेसिङ संयोजन हो। चिकन छाला तयार पारिएको जडी बूटीको टुक्रा टुक्रा र वैकल्पिक कटाई मशरूम संग पकाएको छ।
म मसिल्ड आलु र क्रेनबेरी चटका साथ यो चिकन सेवा गर्न चाहन्छु। धैर्य र संतोषजनक भोजन को लागि केहि भरा भयो मटर या ब्रोकोली जोडें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज हेबै-प्रसाहित भान्सा मिश्रण , तैयार, 6 देखि 12 औंस
- 4 देखि 6 बेकार चिकन स्तन हावा या बेकार जांघ, छाला को बिना *
- 1 गर्न सक्छ (10 3/4 औंस) क्यान्सर गरिएको चिकन सूप, अचेल
- 1 गर्न सकिन्छ (3 देखि 4 औंस वा अधिक) कटा हुआ मशरूम, घटेको
यसलाई कसरी बनाउने?
मक्खन र ढिलो कुकर कोट्री सम्मिलित को पक्ष।
प्याकेजमा निर्देशित तर मक्खन र तरलसँग प्याकेज गरिएको (वा घरको टुक्रा) मिश्रण मिलाउनुहोस्।
हल्का ढिलो कुकरको तलमा तयार भोज लिन्छ।
भरपूर मिश्रण मा चोरी टुकडे राख्नुहोस। चिकन केहि ओवरलैप गर्न सक्छ, तर सकेसम्म अलि अति ओभरलैप सँग व्यवस्थित गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। यदि कोठा छ भने, तपाईंले थप चिकन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
चिकनमा चिकन सूपको कन्डिसन क्रीम तपाईं क्रीम को क्रीम को प्रयोग गर्न सक्छन्, या अजवाली को क्रीम , जुन जो तपाईंलाई मन पर्छ। मशरूम संग शीर्ष। सानो वरिपरि मशरूम हलचल गर्न पक्का गर्नुहोस् ताकि तिनीहरू सूपको साथ लेपित हुन्छन्।
आवरण र कम मा 5 देखि 7 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
चिकन छाती लामो खाना पकाएर सुत्न सकिन्छ, त्यसैले ती चाँडै जाँच्नुहोस्। जाडोहरू चिकन सेतो भन्दा कम हुन्छ, त्यसैले तिनीहरू लामो समयको लागि पकाउन सकिन्छ।
विविधताहरू
1/4 कपको कटाई काली र 1/4 कपको कटा प्याज साईट भान्सा मिश्रणमा थप गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
स्लिप कुकर स्विस पनीरको साथ चिकन र भरपूर
शीर्ष 48 उत्तम बेकार चिकन स्तन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1081 |
| कुल मोटा | 72 g |
| पागलिएको बोसो | 26 जी |
| असंतृप्त फैट | 27 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 336 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 9 00 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 91 g |