यो कडा मेहनती छैन कि व्हाइड क्रीम वा म्यापल सिरप - जसको कारण तपाईं दुवैको यो स्वादिष्ट कम्बोलाई माया गर्नुहुन्छ। मेपल व्हाइड क्रीम एक चीज़केक वा जिन्जरब्रेडमा अद्भुत सेवा गरिरहेको छ वा अतिरिक्त विशेष विशेष नाश्ता वा ब्रंचको लागि पोर्निश पान्केक वा waffles लाई प्रयोग गर्नुहोस्। अधिक के हो, यदि तपाईं ठूलो भीडका लागि पकाइरहेका छन् भने तपाइँ यो सजिलै सजिलै डुब्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप कडा क्रीम (ठंड)
- 2 चम्मच मेपल सिरप (ठंड; ग्रेड बी वा सबैभन्दा तीव्र स्वादको लागि गहिराइ सम्भव छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- उत्तम परिणामको लागि ठुलो कटोरा र बियरहरू मिश्रण गर्नुहोस्।
- मर्मत व्हाइड क्रीमलाई नरम चोटहरू फारमसम्म नदिनुहोस्; मेपल सिरप जोड्नुहोस् र फर्म नभएसम्म हराउनुहोस्।
अधिक मेपल सिरप र व्हाइड क्रीम उपचार गर्दछ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 24 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |