Creme anglaise एक क्लासिक वेनिला कस्टर्ड सस छ। यो सृजन एङ्गलाज नुहाउन केवल अण्डा, दूध, चिनी र वेनिला संग बनाइने सरल छ। यो सबै किसिमका डेसर्टहरू, किक, पेइज, फल टाप्स, मफिन्स, आइसक्रीम र सबै प्रकारका पेस्ट्रीहरूमा बेरोजगारी छ - वा यहाँ सम्म कि ताजा जामुन।
एक धनी सृजन एङ्गलाइसको लागि, तपाईंले दूधको लागि आधा आधा या भारी क्रीम रोज्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 अतिरिक्त
- अन्डाको पहेलो भाग
- आधा कप शर्करा
- 2 कप दूध
- 1 चम्मच चम्मच
- शुद्ध वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरा आइस-पानीको साथ राख्नुहोस् र यसलाई नजिकै राख्नुहोस्।
- एक मिनेट वा दुईको लागि व्हिस्कसँग अण्डा व्यक्तिलाई हराउनुहोस्, जब सम्म उनी धेरै सजिलो हुन्थे।
- लगभग 2 बढी मिनेटको लागि चीनी र बिस्क थप गर्नुहोस्, वा जब सम्म कि चीनी पुरा तरिकाले समावेश गरिएको छैन र यो व्यक्ति पहेंलो को पीला छाया हो।
- दूध दोहोरो बायलरमा तान्नुहोस् जब सम्म यो सुगन्धित छैन। यसलाई फोडा नदिनुहोस्। तपाईं दूध ताप्न चाहानुहुन्छ जबसम्म यो 180 डिग्री फाईल पुग्छ जबसम्म तत्काल-पढ्ने थर्मामीटरको साथ मापन गरिन्छ।
- लगातार बिस्तारै बिस्तारै गर्म दूध अण्डा र शर्करा मिश्रणमा राख्दछ। दूध धेरै छिटो नबनाउनुहोस् वा अण्डाहरू पकाउँनेछ, र तपाईं त्यो चाहनुहुन्न।
- कर्तालाई डबल-बॉयलरमा फर्काउनुहोस् र तुरुन्तै गर्मीमा तातो लगाउनुहोस्, जबसम्म यसले 185 डिग्री फारेनसम्म पुग्छ। सृजना एङ्गलाइस मोटो हुनेछ तर अझै पनि पोजीबल हुनेछ।
- अब तपाईंको डबल-बलरको शीर्ष भाग creme एन्लाइस ठिकै बर्फ-पानीको कटोरामा सेट गर्नुहोस्। वेनिला मा हलचल। क्रिमम एङ्गलाइस हिँड्नुहोस् एक पटक एक पटक जबसम्म यो पूर्णतया ठंडा हुन्छ।
यो पनि हेर्नुहोस्: चकलेट चटनी र रास्पबेरी चटनी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 118 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 130 मिलीग्राम |
| सोडियम | 69 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |