तुलसीबीको लागि यो नुस्खा Balkans मा एक धेरै मिठो र लोकप्रिय मिठाई हो। बल्लेबाज फ्रान्सेली pâte à choux आटाको जस्तै छ, र उपस्थिति अचेल, असंगठित ईक्लियर जस्तो छ।
Tulumbe पारंपरिक तलीमा छन् र त्यसपछि रातो सरल सिरप मा भिगोयो। तर तिनीहरू यहाँ पकाउन सकिन्छ किनभने तिनीहरू हल्का क्यालोरी लोडका लागि यहाँ छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- सिरपको लागि:
- 6 1/4 कप शर्करा (सेतो)
- 4 कप पानी
- 1 tablespoon vanilla
- 1 चम्मच नींबू का रस
- आटाको लागि:
- 6 औंस अनगिन्ती मक्खन
- 1 1/2 कप पानी
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 1/2 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 6 ठूलो अन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
सिरप बनाउनुहोस्
- एक ठूलो ससनी मा, चीनी, 4 कप पानी, वेनिला र नींबूको रस एक फोडा ल्याउन। गर्मी घटाउनुहोस् र 10 देखि 15 मिनेट सम्म पकाउनुहोस्।
- पूर्णतया शान्त गरौं र त्यसपछि दुई ठूला कटोरामा विभाजन गर्नुहोस्।
आटा बनाउनुहोस्
- ऊष्मा ओवन 425 एफ। एक माध्यम सससेन मा, 1 1/2 कप पानी मा पिघल मक्खन।
- नमक र आटा जोड्नुहोस्, र टाँस्न नसक्नु जब सम्म आटा एक प्यान को रूप मा छ कि पैन को पक्षहरु लाई सफा गर्छ।
- अण्डामा बिरालो, एक समयमा एक, जब सम्म ब्याटर चिकनी हुन्छ।
पेस्ट्री बेक गर्नुहोस्
- नक्कल पेपरको साथ पाना प्यानलाई रेखा गर्नुहोस्। प्याज र प्याप 12 (5-इन्च) लामो पट्टीमा ठूलो पनी टिप संग फिट पेस्ट्री थर भर्नुहोस्। लगभग 20 मिनेट उठाउनुहोस्, जब सम्म तुलम्बे पफ माथि र सुनको खैरो बदल्नुहोस्।
- तातो टुल्बुबको दुई कटोरामा राख्नुहोस्, हल्का सार्नुहोस्। रातभर घेरिएको र अर्को दिन ठमेलको काम गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 571 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 106 मिलीग्राम |
| सोडियम | 151 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 110 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |