तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 24 अज्ञात जम्बो पास्ता गोलाहरू
- 2 tablespoons
- जैतून का तेल
- 1 गाजर, माइनस
- 1 (8 औंस) प्याकेज मशरूम, कटा भयो
- 1 प्याज, पतला कटा
- 2 कप भाग-स्किम रिकोटा पनीर
- 1 कप कटा भयो मोोजजारे पनीर
- 1 अन्डा
- 1/2 कप ग्रिड
- पर्मेसन पनीर
- 1 चम्मच सूखा इटालियन मसाला
- 1 (28-औंस) जार स्पैग्टी सॉस
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
प्याकेज दिशा निर्देशन अनुसार पास्ता कुक कुल्ला, नाली र ठिक गरौं।ठूलो स्किलेटमा, मध्यम तापक्रममा जैतून का तेल। गाजर, मशरूम र प्याज जोड्नुहोस् र खाना पकाउनुहोस् र टेंडर सम्म 6-8 मिनेटमा हलचल गर्नुहोस्। रिकोटा, मोज़ार्सेला, अण्डा, र 1/2 / 1 कप पोर्मेस पनीरको साथ एक ठूलो कटोरामा मिलाउनुहोस्। इटहरीको सिजनमा हलचल। यो पनीर मिश्रणको साथ प्रत्येक पकाएको र ठुलो खोल भर्नुहोस्।
9 9 13 "बेकिंग प्यानको तलबाट स्प्यागटीटी ससको 1/2 कप डालो। ससमा एकै तहमा भरिएका गोडाहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्। बाँकी चक्र माथि माथि राख्नुहोस्। 1/4 कप पर्मेसन पनीर।
स्थिर गर्न, यो बिन्दुमा चिसो सम्म फ्रिज गर्नुहोस्। त्यसपछि लपेटा, लेबल, र 3 महिना सम्म स्थिर। फ्रिजमा रातभर रातीको सम्पूर्ण पुलार्ने धुवाँ र पुन: पखाल्न। तल निर्देशित रूपमा बेक गर्नुहोस्, समयको पछाडि 15-20 मिनेट थप्दै। चोर र व्यक्तिगत गोलाहरु पुन: पनी गर्न, चक्कर सम्म 2-4 मिनेट को लागि 40% शक्ति मा माइक्रोवेव। त्यसपछि 1-3 मिनेटको लागि 60% बिजुलीमा माइक्रोभ्वाइ हट र बुलबुली सम्म।
तुरुन्तै बेक गर्न, पन्नीको साथ कवर 20 मिनेटको लागि 350 डिग्रीमा बसाल्नुहोस्। त्यसपछि खुलासा र 10-15 मिनेट लामो वा गरम र bubbly सम्म बेक गर्नुहोस्।
नोट: यो एक पकाउने विधि हो, जसको अर्थ छ कि घटक कोष सटीक हुनु पर्दैन। गाजर, आलु, र प्याज प्रयोग गर्नुहोला। सामान्यतया साधारण अर्थ प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1392 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 52 मिलीग्राम |
| सोडियम | 296 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 250 जी |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 56 g |