भरपूर ओक्टोपस पुरातत्व भूमध्यमा होमकook गरिएको छ। यो चुरोट ओक्टोपस नुस्खा एक प्रामाणिक ग्रीक मेज, इटालियन एन्टिपेस्ट, वा स्पेनिश तपस बनाउन क्लासिक तरिका हो। यो सबभन्दा पकाइएको ओक्टोपससँग राम्रोसँग गरिन्छ, अन्यथा, समाप्त उत्पादन धेरै, धेरै चिसो हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 दर्जन अनावश्यक बच्चा ओक्टोपी
- 6 बे पत्ते
- 1 सूखे वा तातो हावा मिर्च
- 1 दर्जन काली मिर्च
- 1 चम्मच सूखे अयगानो
- 1 चम्मच धनिया बीज
- 2 कप रातो रक्सी सिरका
- 1 सफा, क्वार्ट-साइड कनिंग जार ढक्कन संग
यसलाई कसरी बनाउने?
तपाईंले ओकटोप पकाउनु भएपछि यो एक सजिलो डिश हो।
एक पटक पकाएको ओक्टोपी - र तिनीहरू बच्चाहरु चाहिने आवश्यकता पर्दैन, हुनत बच्चाहरु अधिक निविदा हुन्छन् - तपाईले सबैलाई छनौट गर्नु भएको छ जब तपाइँ पनीर ब्रेक बनाउँदा आराम गर्ने एक क्वार्ट-साइड कनिंग जारमा राख्नुहुन्छ।
- एक सूखी सायट प्यानमा, धनिया र सूखे चिसोमा टोस्ट (यो ताजा चिलको साथ नगर्नुहोस् यदि तपाईं यो मार्ग जाँदै हुनुहुन्छ) र हरियो सुँगुर सम्मको मध्यम हाइलाइटमाथि काली मिर्च माथि।
- सिरिया समावेश गर्न पर्याप्त ठूलो बर्तनमा सबै असाध्यै मसाजहरू शिफ्ट गर्नुहोस्, अय्यगानो , बे पातहरू, र ताजा चिललेट सहित। मसाले माथि सिरका डालो र फोडा ल्याउनुहोस्।
- एक पल्ट सिरका एक फोडा मा छ, गर्मी र कवर बन्द। यसलाई एक कोठा वा लगभग एक घण्टाको कोठा सम्म धकेल्न दिनुहोस्। त्यसपछि जारमा ओक्टोपीमाथि राख्नुहोस्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि उनीहरूलाई सबै समावेश गर्दछ; यदि तपाईंलाई थप आवश्यक छ भने ताजा रातो शराब सिरका प्रयोग गर्नुहोस्।
- जैतून को तेल संग सबै केहि दूर - तेल को माथि को माध्यम ले ओक्टोपस को कुनै पनि भाग को नदिने छ, वा यो घुमाउनेछ। फ्रिजमा स्टोर गर्नुहोस् 3 महिना सम्म।
कम्तिमा एक हप्ता पर्खनु अघि तपाईले तिनीहरूलाई खान्नुहुन्छ।
तिनीहरू क्रुस्टी रोटी र कडा रक्सी वा बियरको साथमा महँगो हुन्छन्, विशेष गरी एक गर्मीमा। मनपर्दो साथ? या तो बाहिर, एक यूनानी ऐना-स्वाद वाला शराब, या बर्फ मा इटालियन लेमनोलोलोलो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 118 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 54 मिलीग्राम |
| सोडियम | 297 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 17 जी |