यो क्यारिबियन क्रकोपोट पोर्कका लागि यो सुन्दर नुस्खा स्वादको भरिएको छ। कम, ढिलो पकाउने विधिको कारण पोर्क यति नम र निविदा हुन्छ।
यस द्वीपका अद्भुत गीले मसाले पोर्कलाई इन्कार गर्दछ किनभने यो तपाइँको क्रोकोटमा निविदा पूर्णतामा पकाउँछ। सुँगुर 140 डिग्री फारेन मा 'काम' मानिन्छ किनभने यो ढिलो कुकर बाट हटाइने पछि तापमान 5 डिग्री बढी हुन्छ। सरकार केही वर्ष पहिले 145 डिग्री फराकिलो पोर्कको "सुरक्षित अन्तिम आन्तरिक तापमान" घट्यो। तपाईंले लामो समयसम्म यो सुँगुर सम्म पोर्क पकाउनु हुँदैन।
सुन्तला खण्ड र नारियल कर्लसँग फसेको हरियो सलाद संग यो अचम्मको नुस्खा सेवा गर्नुहोस्। केहि भरि भयो हरी सेम वा भुना भयो asparagus भोजन को अर्को अद्भुत अतिरिक्त हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच करी पाउडर
- 1 चम्मच जीरा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1 (4 पाउन्ड) बेकार
- पोर्क लिइन रोस्ट
- 2 प्याज, कटाई
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1/2 कप सेब रस
यसलाई कसरी बनाउने?
सानो कटोरामा, करी पाउडर, जीरा, नमक र काली मिर्चको साथमा खैरो शर्करा मिलाउनुहोस्, र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। सुँगुर को मिश्रण मा राम्रो तरिकाले पोर्क को भुना मा रस लें।
क्रोकपोटमा 4 देखि 5 को तलमा कटा प्याज र लसुन राख्नुहोस्। प्याजको माथिको भुइँमा राख्नुहोस्। सबै भन्दा स्याउको रस डाल्नुहोस्।
क्रोकपोटको आवरण गर्नुहोस् र 7 देखि 8 घण्टासम्म वा एक विश्वसनीय मासु थर्मामीटर सम्म कम खाना बनाउनुहोस् 140 डिग्री एफ।
क्रर्कपोटबाट पोर्क हटाउनुहोस् र यसलाई पतले पखालेर राख्नुहोस्। स्किङ गर्नुअघि 15 मिनेटको लागि पोर्क खडा गरौं।
तपाईं केहि प्यान्स्टर्क संग पानी प्याजनी रस को मोटाई सकते हो र साथ काम गरें, यदि तपाईं चाहानुहुन्छ। एक sacepan मा सुस्त कुकर देखि रस को डालो। अधिक सेबको रस संग मिश्रित कोनेस्टर्क को 1 देखि 2 चम्मच जोडें। यस मिश्रणलाई एक फोडामा ल्याउनुहोस् जब सम्म तपाई स्थिरतालाई अझ ठूलो बनाउनुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 75 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |