तपाईंको चकलेट तरङ्ग छ तर दिनको लागि तपाईंको क्यालोरी गणनामा थप्न चाहँदैनन्। यो चकलेट hummus को लागि एकदम सही समय हो। तपाईं सोच्न सक्नुहुन्छ, "चकलेट hummus?" यो एकदम अचम्म लाग्दछ, तर यो स्वादिष्ट डुबको लागि व्यञ्जनहरू चकलेट स्प्रेडको लागि स्वस्थ विकल्पको रूपमा पप गर्दै छन् जुन अब हामी भण्डारमा अलमारिएका छौं। बस सोच्नुहोस् - तपाईं आफ्नो मीठे दाँतलाई सन्तुष्ट पार्न सक्नुहुन्छ र क्यालोरीमा बचत गर्दा प्रोटीन र फाइबर बढाउन सक्नुहुन्छ।
र चकलेट hummus केवल वयस्कों को लागि छैन - यो नुस्खा पनि एक राम्रो तरिका हो कि केहि पोषण आफ्नो बच्चाहरु को नाश्ता समय मा चुपचाप। उनीहरुलाई स्वस्थ चक्कु संग बनाइन्छ भनेर थाहा छैन! केहि चीजहरु को टुकडे संग उनको लंच मा पैक गर्नुहोस, या मीठा सैंडविच उपचार को लागि पुरा गेहूं को रोटी मा फैलयो। तिनीहरूले फेरि यसको लागि सोध्नेछन् र तपाईं दायित्वमा खुसी हुनेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- एक 15 औँ गारबान्ज बीन्स (कुखुरा), रौतहट र रौतहट गर्न सक्छ
- 1/4 कप unsweetened कोको पाउडर
- 3 टिबी शुद्ध मेपल सिरप
- 2 चम्मच हनी
- 3 चम्मच पानी (वा आवश्यक पर्दछ)
- 1/4 टिस्प वेनिला निकाल्नुहोस्
- 3/4 चिसो नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा, पिसाब र पखाएको गान्बेन्जोज सेन्स, नमिलेका कोको, शुद्ध मेपल सिरप, हनी, पानी, वेनिला निकाल्नु र नुन जोड्नुहोस्।
- शुद्ध जब सम्म मिश्रण चिकनी छ, र lumps अब अवस्थित छैन। आफ्नो इच्छित स्थिरता सम्म पुग्न आवश्यक भएमा थोडा मात्रामा अतिरिक्त पानी थप्न।
- ताजा कटा भयो फलको साथ डुबेको सेवा गर्नुहोस्, पिटा चिप्स दालचीनी र चिनो, ग्रहमम पटाखे वा प्रिटेल लङको साथ धुवाँ।
6 लाई सेवा गर्दछ
प्रति सेवा कैलोरी 120, फैट 2 जीएम, प्रो 5 जीएम, कार्बन 21 जीएम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 26 9 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 450 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 11 जी |