यो मसला र केक जस्तै बटरको साथ बनाइएको एक लोकप्रिय नाशपाती मोमबत्ती नुस्खा हो, तातो नाशकहरूसँग। यो सजिलो प्रकारको मोहक छ। मोमबत्तीले मक्खन र केक ब्याटर अवयवहरूमा तहमा भरिएको नाशपातीको साथ बनाइन्छ र पूर्णतामा पकाएको छ।
अंजुउ र बोस्स्क नाशुकहरू पाकका लागि उत्कृष्ट हुन्छन्।
एक नाशपाती ब्लूबेरी मोबाईल को लागि नाशपाती मिश्रण मा 1 कप ब्लूबेरी जोडें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 देखि 4 कप नाशपाती (कटा हुआ ताजा)
- 1 1/2 कप चीनी,
- विभाजित
- 1 स्टिक (4 औंस) मक्खन
- 3/4 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच मैदान
- दालचीनी
- 1/4 चम्मच नुन
- 3/4 कप दूध (सम्पूर्ण वा कम मोटाई)
- 1 ठूलो अन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 एफ (165 सी / ग्याँस 3 सम्म) गरम गर्नुहोस्।
- आँसुहरू 1/2 वटा प्यापको साथ मिलाउनुहोस् र उभौं।
- 2-कोर्ट पकाउने डिशमा मक्खन राख्नुहोस् र ओवनमा ओवनमा राख्नुहोस्।
- बाँकी 1 कप चीनी सहित सबै सूखी सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- मिक्सिंग कटोरा मा दूध र अण्डा सँगसँगै बिस्तारै सुत्ने सामग्रीको साथ एक ब्याटर बनाउन। पिघाइको मक्खन हाल्नुहोस्। हलचल नगर्नुहोस्
- चम्मचले बल्लेबाजमाथि आँसु पुछिदिन्छ। हलचल नगर्नुहोस्
- 50 देखि 60 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्, वा राम्रो तरिकाले खैरो र नाशुक निविदा हुन्छन्। यदि टोपीले ओभर-ब्राउन्डिङ देखा पर्यो भने, डिशसँग पन्डिलाई राख्नुहोस् र नाशकहरू निस्कने सम्म पुर्याउन जारी राख्छन्।
- आइस क्रीम वा व्हाइड क्रीम संग मोमबत्ती गर्म वा चिसो सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
यदि तपाईं नाशपाती ब्लेलबेरी मोबाईल बनाउन चाहनुहुन्छ भने, नाशपाती र शर्करामा 1 कप ताजा ब्लुबेरी जोड्नुहोस्। यो जस्तो सरल छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 396 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 146 मिलीग्राम |
| सोडियम | 354 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |