यो वेनिला मिठाई सस केवल 4 अवयव प्लस पानी र नुन को चुम्बन संग बनाइएको छ। यो वेनिला सस बनाउनुहोस् र यसलाई पाउन्डको केक , जिन्जरब्रेड केक, वा मो रोटी हलवामा बहाउनुहोस् ।
तपाईं मीठा तरकारी चटनीको लागि दर्जनौं प्रयोगहरू भेट्नुहुनेछ। घरको यो भन्दा धेरै सजिलो छैन!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी
- 1/2 कप शर्करा (दागिएको)
- 2 tablespoons
- कन्सस्ट्राक
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- गार्निश: मोती शर्करा (वा कुचाइएको चिनो क्यूब) र / या कटाई या बादाम पतला
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो चटनी मा उच्च गर्मी मा, पानी को उबलते सम्म लाओ।
- एक सानो कटोरा मा, दाँत वाला चीनी र cornstarch जोडयो; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- उबलने पानीको लागि चीनी र कस्टस्ट्रा मिश्रण जोड्नुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल। मासु र पकाउन गर्मी कम गर्नुहोस्, लगातार चिसो, चटनी चम्किलो हुन्छ।
- मक्खन, भेनिला र नुनमा गर्मी र चिसोबाट चटनी हटाउनुहोस्। जबसम्म मक्खन पिघेको छ।
- केक, रोटी पुडाई, तातो फल, भाँडाहरू, वा फल मोमबत्तीमा चम्मच वेनिला सस।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- दालचीनी वेनिला सॉस: पानी को लागि दुई दालचीनी लाठी जोडें; एक फोडा ल्याउन र नुस्खाको साथ जारी राख्नुहोस्। मक्खन, भेनिला र नुनमा बिस्कुट गर्नुअघि दालचीनी ढोकाहरू हटाउनुहोस्।
- भेनि रम चटनी: मसाले रम संग पानीको 1/4 कप बदल्नुहोस्।
- अख्तियार वैनिला सॉस: पानीमा ताजा 1/4 grated अखरोटको चम्मच र नुस्खाको साथ जारी राख्नुहोस्।
- कोन्ट्रेऊ , सेब ब्रान्डी, वा अर्को तरल को साथ पानी को केहि चम्मच बदलो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 226 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |