यस व्हाइड क्रीम रिसाई केवल तयार गर्न लगभग 10 मिनेट लाग्छ। महत्त्वपूर्ण कुरा क्रीमको सही समय प्रयोग गर्न र निश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँको कटोरा र बिटरहरू धेरै चिसो हो। तपाईं व्हाइड क्रीम दूध, आधा आधा वा हल्का क्रीम संग बनाउन सक्नुहुन्न। तिनीहरू व्हाइड गर्दा कडा मोटो सामग्रीको उच्चता छैन। भारी क्रीम, क्रीम वा डबल क्रीम - यस मूलका लागि 30% वा माथिको मोटो सामग्री - मूलतः केहि पनि प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ठंडे क्रीम (कफी क्रीम वा डबल क्रीम)
- 2 चम्मच पाउडर पाउडर
- 1 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक स्टेनलेस स्टील मिश्रण कटोरा राख्नुहोस् (मूल्यहरू तुलना गर्नुहोस्) र तपाईंको इलेक्ट्रोनिक मिक्सर वा तार व्हिस्काको बिटरहरू (जुन जुन तपाईंलाई क्रीम स्याम्प गर्न प्रयोग गर्ने योजना हो) फ्रीजरमा 10 मिनेटको लागि।
- तिनीहरूलाई फ्रीजरबाट हटाउनुहोस् र क्रीमलाई कटोरामा राख्नुहोस्। 30 सेकेण्डको लागि कम गतिमा बिजुली मिक्सरको साथ बिर्नुहोस्, त्यसपछि धीरे - धीरे गति बढाउनुहोस्, क्रीम मोटो हुन्छ जब सम्म। यो पनि 5 देखि 8 मिनेट वा यति पनि हुनेछ। तपाईं तार व्हिस्क प्रयोग गरेर हातले क्रीमलाई पनि हराउन सक्नुहुन्छ, तर निस्सन्देह, यो एकदम थोडा लामो हुनेछ।
- पाउडर भएको चीनी र वेनिला थप्नुहोस्। क्रीमलाई हल्लाउन जारी राख्नुहोस् जब सम्म यो वांछित स्थिरता सम्म पुग्छ।
हट चकलेट, कद्दू पाई वा कुनै नुस्खाको शीर्षमा सेवा गर्नुहोस् जुन व्हाइड क्रीमको लागि कल गर्दछ।
तपाईं एक घर को लागि एक हरिट कंटेनर मा फ्रिज मा यो घर का बना व्हीड क्रीम स्टोर गर्न सक्छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |