खाद्य वस्तुको रूपमा, मलाई विश्वास छ कि स्क्वैश अधीनता छ! हामी सालमा एक पटक कद्दीक पाई खाई सक्थ्यौ र शायद तरternut squash सूप, तर के स्क्वैश परिवारको बाँकी छ? Acorn स्क्वाश यस्तो राम्रो सूप बनाउँछ!
यो शाकाहारी र शाकाहारी सूप एक थोपा को सोया दूध संग थोडा क्रीम वाला छ। यदि तपाईं क्रीमियर सूप चाहनुहुन्छ भने, सोया दूधको स्थानमा सोया क्रीमर प्रयोग गर्नुहोस्। म पनि स्क्वैश सूपमा पनि एक थोपा पोषण आहार प्यार गर्दछु। यदि तपाईं भित्ता छैन भने, तपाईंले शीर्षमा थोडा टुक्रा पनीर कोसिस गर्न सक्नुहुन्छ, वा, यो मजा लिनुहोस् जस्तै यो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 acorn squash
- 2 चम्मच जैतून का तेल (वा सेगन मार्जिनिन)
- 1 सानो प्याज (कटाई)
- 4 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 4 कप सब्जीको भाँडा
- 1/4 टिस्प अख्तियार
- 1/4 टिस्प जीइन
- 1 1/2 कप सोया दूध
- नमक र काली मिर्च (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन वा माइक्रोवेवमा, अकुन स्क्वाशलाई पूर्व-पकाउनुहोस् ।
- ठूलो सूप वा स्टक बर्तनमा, तरकारी मार्जिनिन वा जैतूनको तेलमा नरम, लगभग 5 मिनेट सम्म लसुन र प्याज राख्नुहोस्।
- गर्मी घटाउनुहोस् र पकाएको एसिर्न स्क्वाश जोड्नुहोस्, हल्का कोटलाई जोड्नुहोस्। 3-4 मिनेटको लागि ताप, स्क्वाश जलाउन सावधान हुनुहोस्।
- 10-12 मिनेटको लागि सब्जी कालो, अख्ताग र जीरा, आवरण, र ताप थप्नुहोस्।
- सोया दूधमा हलचल। विसर्जन ब्ल्लेन्डर प्रयोग गरेर वा ब्याचमा काम गर्दै, सुचारु र क्रीमलाई सम्म सावधानीपूर्वक मिश्रण गर्नुहोस्। नुन र काली मिर्च संग उदारतापूर्वक मौसम पुनः रेट गर्न बर्तन मा फर्कनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 162 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 880 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |