यो परम्परागत क्रोक Monsieur नुस्खा मूल स्यान्डविचको सबैभन्दा नजिकको संस्करण हो जुन 1 9 00 को सुरुमा पेरिस क्याफेहरूमा सेवा गरिएको थियो। प्रोन्टेंटिना टमाटर चावलको सूपको भ्यागुरी कटोराको लागि यो एक उत्तम म्याच हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 8 स्लाइस स्यान्डविच रोटी
- 4 औंस बेक्ड हम (पतला कटाई)
- 2 1/2 कप Gruyere पनीर (grated, विभाजित)
- 4 चम्मच मक्खन (नरम)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat the broiler सबै भन्दा कम तापनि सेटिङमा।
- समानतः विभाजन र सरसफाइ 4 रोटीमा रोप्छन्।
- ह्यामका केहि स्लाइसहरू राख्नुहोस्, पछि 1/2 कप ग्रुरी, रोटीको सरस-साइडमा।
- रोटीको बाँकी स्लाइसको साथ पनीर राख्नुहोस् र स्यान्डविचको बाहिरको सतहमा मक्खन फैलाउनुहोस्।
- स्यान्डविचहरू एक अनियमित बेकिंग पानामा र 5 मिनेटको लागि ब्रोइल राख्नुहोस्, तिनीहरूलाई घुमाउनुहोस्, बाँकी पनीरसँग आवरण गर्नुहोस्, र कुकुर र सुनको भूरी सम्मको खाना पकाउने, लगभग 5 थप मिनेट सम्म खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 526 |
| कुल मोटा | 41 जी |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 140 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,074 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 31 g |