दुबई ग्राउण्ड पोर्कको लागि, चोप्स वा सानो भुट्टाबाट पोर्क लसुनको पाउन्ड पीस गर्ने प्रयास गर्नुहोस्, वा मासु खानको लागि खाना प्रोसेसर प्रयोग गर्नुहोस्।
बारबेक्यू शीशे काजल का एक सरल घर का बना संयोजन और seasonings।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान बीफ
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान पोर्क
- 3/4 कप ठीक नरम रोटी क्रमांक
- 2/3 कप केचअप
- 2 चम्मच क्रिएस क्रिसमस
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
- 1 1/2 चम्मच ग्रिल मौसम (एक धुम्रपानको मिश्रण वा बर्गर मसाले मिश्रण)
- 1 सानो प्याज (पतला कटाई)
- Topping:
- 1/2 कप क्याचअप
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1 चम्मच क्रियोल सरसफाई
- 1 चम्मच भूरी शर्करा, प्याक
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का रूपमा 9x5x3 इन्च लोफ प्यान स्प्रे गर्नुहोस्।
- ओवनमा 350 फिट
- जमीनको मासु र सुँगुर, रोटीको टुक्रा, अण्डा, 2/3 कप केचअप, 2 चम्मच सरसफाइ, 1 चम्मच वर्कोस्शियर चटनी, ग्रिल मौन र प्याज जोड्नुहोस्।
- 1 घण्टाको लागि बेक गर्नुहोस् त्यसपछि सावधानीपूर्वक थप तेल हटाउनुहोस्।
- अवयवहरू छोड्ने र ढोकाको माथि माथि फैलियो। लामो समयदेखि 15 देखि 20 मिनेटसम्म बकिङ जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 351 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 100 मिलीग्राम |
| सोडियम | 568 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 33 जी |