तपाईंले पाउनुहुनेछ यी मिनी कुञ्जी लाइम पाई कप उत्तम लाइट मिठाई हो। तिनीहरू बच्चाको भित्ता, विवाहको वर्षा वा कुनै पनि घटनाका लागि महान हो जुन हस्त-आयोजित डेसर्टका लागि कल गर्दछ।
खेल दिनमा मिठाई चाहिन्छ? यी पाई कपहरू पनि खेलकुद प्रशंसकहरूलाई ठूलो खेल हेर्न कृपया पनि थाहा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप कुनामा काली रस *
- 14-औंसले गर्न सक्छ
- खुवाउनु भयो
- 1 1/2 कप
- भारी क्रीम *
- 1/4 कप शुगर *
- 60 मिनी फिलो कपहरु *
- 1 चूना (या 2 प्रमुख लम्बे, zested)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुञ्जी चामको रस र मीठो कन्डेन्डेड दूध एक बिजुली हात मिक्सरसँग जोड्नुहोस्। छुट्याइएको।
- अर्को कटोरामा, कडा चोटहरू बनाउनाले भारी क्रीमलाई हान्नुहोस्। कुञ्जी लेम मिश्रण जोड्नुहोस् र हातले हलचल गर्नुहोस्। मिक्स नभएसम्म यो संयुक्त हुन्छ, तर मिश्रण गर्न नपाउने प्रयास गर्नुहोस्।
- पाइप वा चम्मच (मैले आइमाई चम्मच प्रयोग गरे) फोलो गोलेमा मिश्रण।
- माथिल्लो छेउमा चम्किरहन्छ।
- कम्तीमा 4 घण्टा वा रातभरको लागि तपाईंको कुञ्जी लाइम कपहरू प्रशोधन गर्नुहोस्।
Recipe Tips
- मैले नेल्लो र जोको प्रसिद्ध लेम रस प्रयोग गरे
- एक whipped टोपिंगको 8-औंस कन्टेनर लाई क्रीम र शिकारीको लागि बदल्न सकिन्छ।
- म 30 मिनी कुञ्जी लाइम पाई कपको मात्र आवश्यक थियो, त्यसैले मेरो भरिएको लिभरको आधा थियो। किनकि मेरो परिवारले मलाई अन्य डेसर्टहरू पत्ता लगाउन सजिलो समय दिइरहेको छ, मैले बाँकी भित्री घरमा घर छोडें। मैले यसलाई एक कन्टेनरमा राखें र एक प्रमुख लेम पाईको उल्टो संस्करणको लागि 1/4 कप ग्रैहम क्रिकर क्रुम्ब्स घुमाएको छ।
- बच्चा र विवाहको वर्षाको लागि, एक राम्रो ट्रे मा doilies मा pies को सेवा। तपाईंको ट्रे कुनै पनि समय खाली हुनेछैन। फ्रिजमा केही अतिरिक्तहरू बसोबास राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 9 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 100 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 91 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |