हल Wolin, को कॉकटेल गुरु को, यो लवली ककटेल कि सरल, सुरुचिपूर्ण, र tantalizing बनाइयो। ककटेल नयाँ एम्स्टर्डमको नयाँ आशु-स्वादयुक्त वोदका विशेषताहरू छन्, एक स्पाइडिकल र उचित मूल्यको वोदका जसले अरू रोशनी फलहरूसँग चमत्कार गर्दछ। तर पेय बोरिंग हुनेछ, तथापि, यो बुजुर्गको लागि त्यो सानो पंचको लागि थिएनन्। यस उदाहरणमा सेन्ट जर्मेन विकल्प छनौट गर्ने तरकारी हुनेछ, र यसको लाइट प्रोफाइल पूरै र फल बढ्छ।
यो नुस्खा पार्टी, स्नान, वा ब्रंचको लागि पिचलरका लागि पंचको रूपमा सेवा गर्न एक आदर्श उम्मेदवार हुनेछ। नुस्खा परिवर्तन गर्ने बारे थप पढ्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- न्यू एम्स्टर्डम पीच वोदका
- 1/2 औंस ताजा चमेको रस
- 1/2 औंस ताजा
- सुन्तलको रस
- 1/2 औंस वृक्षारोपण मदिरा
- नींबू पाखुरा वा आचरण
- गार्निशको लागि टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शेकरमा अवयवहरू बत्तीमा भरियो।
- राम्रो हुनुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- एक नींबू वा आघको टुक्राको साथ गार्निश (जब तिनीहरू मौसममा हुन्छन्)।
Recipe Courtesy: Hal Amin New Amsterdam Spirits को लागि
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 182 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 15 जी |
| प्रोटिन | 11 जी |