यो ताजा र स्वादिष्ट मेलन सलाद नुस्खा वर्षको कुनै पनि समय राम्रो छ किनकि खरानी प्रायः वर्ष भरमा उपलब्ध हुन्छन्। तपाईं यो सुन्दर नुस्खामा, कासाबाबाट सांता क्लॉजबाट कुनै पनि तरबूज प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंले ती राम्ररी सफा गर्नु भन्दा पहिले कुनै पनि ब्याक्टेरिया हटाउन सक्ने छ कि उसले त्यो वेबब्याक माथी छिपाउन सक्छ। सफा ब्रश प्रयोग गर्दै, खरगोशहरू ठुलो पानीमा पसेको छ। त्यसपछि उनीहरूलाई र क्यूब वा बिरुवाको खरगोश एक तरबूज बलर प्रयोग गरेर। याद राख्नु अघि सबै फलफूल र सब्जिहरु धोई गर्नु पर्छ वा तिनीहरूलाई तयार गर्नु भन्दा पहिले।
र यो नुस्खाको लागि ताजा टकसाल खोज्ने प्रयास गर्नुहोस्। सूखे टकसाल एक राम्रो विकल्प हो, तर यो तातो टकसालको रूपमा त्यहि सुन्दर स्वाद छैन। सूखे अधिक केंद्रित छ र एक सानो स्मोको स्वाद छ। कुनै पनि खानाको लागि साइड डिशको रूपमा यो नुस्खा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप शहद
- 1 चम्मच शुगर
- 1/2 कप रास्पबेरी निक्कार वा सुन्तलाको रस
- 3 टिबी। कागतीको रस
- 2 Tbsp। कटा ताजा टकसाल पातहरू वा 1/2 चम्मच। सूखे टकसाल
- 4 कप Cantaloupe बलहरु
- 2 कप honeydew तरबूज बलहरु
- 2 कप तरबूज बल्स
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एउटा सानो माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा, चिनोले मधुलाई मिलाउनुहोस्। 30 सेकेन्डका लागि उच्च शक्तिमा माइक्रोवेव; हटाउनुहोस् र हलचल गर्नुहोस्। चीनी मिट्टी नभएसम्म माइक्रोवेव 30 सेकेन्ड लामो हुन्छ।
हलचल र 10 मिनेटको लागि खडा गरौं। रास्पबेरी नटार वा सुन्तलाको रस, नींबूको रस र टकसाल र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
3. ठूलो माटोको कटोरामा पलायन बलहरू राख्नुहोस् र हनी मिश्रणलाई माथि राख्नुहोस्। कोटमा सजिलै टाढ्नुहोस् र छिट्टै वा आवरण सेवा गर्न र समयको सेवा नगर्न प्रशस्त पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 112 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |