वनस्पति तीर्थ सस टोफु वा शाकाहारी नक्कली माछा डुब्नको लागी राम्रो छ। शाकाहारी पुरानो बे नक्कली केकडी केक वा बच्चा-अनुमोदित रोटी टोफु नगरीका साथ शाकाहारी तामाङको सेवा गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
यो सरल रक्सी चारा चटनी रेशम टोफू, नींबूको रस, सरस, र पन्जा रेशमबाट बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड
- नरम (रेशम) टोफु
- 1/4 कप कफीको तेल
- 2 चम्बे नींबूको रस
- 1/2 चम्मच नमक
- 2 चिसो सरसफाइ
- 1/4 कप पनी रेशम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक खाना प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा, सबै अवयवहरू जोड्नुहोस्, पिकला रिलिबाहेक बाहेक, र सुचारु सम्म प्रक्रिया।
- हातले रित्तो मा हल। सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 54 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |