एक घर बनाएको माछा माछा मार्ने को खोज्दै हुनुहुन्छ? अगाडी हेरौं!
Tofu र समुद्री वेड फ्लेक्स प्रयोग गरेर मछुआ-स्वादयुक्त शाकाहारी "माछा काट्छन्" बनाउनुहोस्। यी सजिलो पकाएको वा तलामा भेग टोफु मक-माछा लाकहरू मासुमा कम हुन्छन् यदि तपाईं तिनीहरूलाई बेक गर्नुहुन्छ, र बच्चाहरु संग हिट हुनेछ। एक गाउँ तीर्थ सस , केचअप, वा भाँडा ड्रेसिंग वा बार्बेक्यु सस संग सेवा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्: माछा शाकाहारी हो?
अधिक शाकाहारी व्यंजनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ब्लक टोफू (फर्म वा अतिरिक्त फर्म, दबाईएको)
- 1/4 कप सोया दूध
- 2 चम्मच। सोया सस
- 2 चम्मच। कागतीको रस
- 1 कप रोटीको टुक्रा
- 2 चम्मच। नारी समुद्री शैवाल (क्रमांक)
- 1 चम्मच। कागनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 375 एफ सम्म
- स्लाइस टोफुले पट्टि र ओठको साथ राम्रो कोटमा राख्छ।
- एक पाई प्लेट वा उकालो कटोरामा, सोया दूध, सोया सस र नींबूको रस सँगसँगै बिस्कन्छ। एक अलग कटोरा या पाई प्लेट मा, रोटी को टुक्राहरु, नरिनी र नींबू काली मिर्च।
- सायद सोया दूध को मिश्रण मा फलाम टोफू डुबकी, तब रोटी को टुकडे मा कोट राम्रो।
- 40 देखि 45 मिनेटको लागि ब्रेक गर्नुहोस्, एक चोटि मोटो र सुनको भूरी सम्म। वा, थोडा तेलमा दुवै पक्षमा प्यान फ्र्री।
एक गाउँ चर्टार सस संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 204 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 473 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |