कटाई आड्स र आटा, भूरी शर्कु र मक्खनको साथ बनाइएको एक सजिलो कोच कुरकुरा। यदि तपाइँ थोडा मसाले मनपराउनु हुन्छ भने, माछाको दालचीनीको लगभग 1/4 देखि 2/2 चम्मचको चम्मचमा छिमेकी छिन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 देखि 8 पीचहरू, खुट्टा र कटाई
- 3 चम्मच नींबू रस
- 1 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक उथली, हल्का बटुवा 2-क्वार्ट पकाउने डिशमा खुट्टाहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्। नींबूको रस संग छिटो
- एक कटोरा मा, आटा र चीनी मिलाउनुहोस्। पेस्ट्री ब्लेंडर वा औंलाहरू सँग कुखुरा सम्म मक्खन गर्नुहोस्। खुट्टामा पछाडिको मिश्रण त्यसपछि धीरज तल थिच्नुहोस्।
- 25 देखि 30 मिनटसम्म ब्रेक गर्नुहोस्, वा कुचाइहरू निविदा हुन्छन्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 431 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 247 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |