ग्रीक: μπιφτέκια σχάρας, घोषित बीफ-TEHK-याह SKHAH-rahs
यो एक मनपर्ने पोर्क र मासु बर्गर नुस्खा हो।
मैदानमा मासु र सुँगुरको मिश्रण ग्रिलमा उत्कृष्ट बर्गरको लागि बनाउँछ। अजय र प्याजको लागि यो सरल र सजिलो रेसिडिङ कल र सामान्यतया, यी बर्गरहरूले लियोनका भेडाहरूसँग जो सेवा पुर्याउने प्रामाणिक ग्रीक स्वाद चाहन्छन्। मासु समय अगाडी बनाइयो र पछि प्रयोगको लागि फ्रिज गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्डको बीफ (ग्राउण्ड)
- 1 पाउन्डको पोर्क (जमीन)
- 1 ठूलो प्याज (मिनिसिङ)
- अछामको 2/3 प्याला (कटाई, ताजा)
- 1/2 कपको रोटीको टुक्रा (सूखा वा मसाले)
- 1 चम्मचको नमक (समुद्र)
- 1 1/2 चम्मच काली मिर्च (तातो पानी)
- 4 tbsp। जैतून का तेल (ब्रशको लागि)
- 3-4 लेन्स (सेजहरूमा कटौती)
यसलाई कसरी बनाउने?
ग्रिल अप गर्नुहोस् (वा ब्रेलर खोल्नुहोस्)।
सबै कन्टैंटहरू एक कटोरामा जैतूनको तेल बाहेक अरूलाई मिलाउनुहोस्, र मिश्रण द्वारा हात मिलाएर सम्म मिश्रण गर्नुहोस्। घन्टी नगर्नुहोस्। यदि मिश्रण थोपा सुकेको छ भने, थोडा जैतूनको तेलमा नरम पार्नुहोस्।
बर्गरहरू, गोलो वा ओवल आकारमा बनाउनुहोस्, लगभग 1/2 इन्च मोटी र 3 इन्च लामो।
प्रत्येक पक्षमा 15 मिनेटको लागि तेल र ग्रिलसँग ब्रश गेट, बाहिर बाहिर कुरकुरा र मासु सबै माध्यमबाट गरिन्छ, तर सुक्खा छैन।
(किनकि यिनी पोर्कमा छन्, उनीहरूलाई बीउ बर्गर भन्दा बढी राम्रो हुनु आवश्यक छ।)
निस्कने को लागि लेमन शर्ट संग सेवा गर्नुहोस ... भीड टच!
टिप्पणीहरू:
- यदि ब्रेलिङ छ भने, बर्गरभित्र 7-8 इन्च बर्गरहरू सेट गर्नुहोस्। तिनीहरू धेरै चाँडै खाना पकाउनु हुँदैन वा बाहिर जलाइनेछ र भित्र पनि गुलाबी हुनेछ।
- कच्चा बर्गर मिश्रण जमेको हुन सक्छ। पकाउनुअघि पक्का।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 58 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 53 मिलीग्राम |
| सोडियम | 533 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 18 जी |