यी स्वादिष्ट कबाबहरू दही र मसालेको संयोजन संग अनुभवी हुन्छन्। दही कुनै पनि अहार को लागि एक महान अतिरिक्त छ किनकी यो अम्लीय स्वभाव हो मा मासु निविदा गर्न जबकि मोटाई जडी बूटियों र मसाले राख्छ मा मदद गर्दछ। तातो पिडा वा ताजा सागको बिदामा यी सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड / 9 9 ग्राम
- 2 इन्च वर्गहरूमा पोर्क टेंडरलोन काट्नुहोस्
- 2 कप / 475 मिलीलीटर। सादा दही
- 1/4 कप / 60 मिलीलीटर। मिनिसि प्याज
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर। कागतीको रस
- 2-3 लौंग
- खनिज लसुन
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर। ग्रेटेड अदरक
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर। समुन्द्री नुन
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर। ground cumin
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर। धनियाँ (जमीन)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याज, नींबूको रस, अदरक, लसुन, नमक, जीरा, धनी, र काली मिर्चको साथ द्रव्यको टुक्रा वा प्लास्टिक कटोराको साथ दही मिलाउनुहोस्।
- पोर्सको टुक्रा एक resealable प्लास्टिक थैलीमा राख्नुहोस् र पोर्क मा पोल डालो।
- सुनिश्चित गर्नुहोस् कि सबै टुक्राहरु लेपित राम्रो हुन्छ, बैग बाट हवा रिलीज, सील र 4-12 घण्टाको लागि फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- Preheat Grill।
- थ्रेड अर्कित पोर्क टुक्राहरू स्केवरहरूमा, स्किवको लम्बाइको आधारमा प्रत्येकमा 4-5 टुक्रा हुन्छन्।
- लगभग 25-30 मिनेटको लागि एक मध्यम आगो ग्रिल गर्नुहोस् अथवा पोर्कको माध्यमबाट पकाएको छ (आन्तरिक तापमान 140 डिग्री एफ / 60 डिग्री सेल्सियससम्म पुग्छ)।
- एक पटक पकाएर, गर्मीबाट हटाइयो र 10 मिनेट (ढोका) को सेवा गर्नु अघि आराम गर्न अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 317 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 137 मिलीग्राम |
| सोडियम | 90 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 46 जी |