यो वेनिला फ्र्रोडिङ एक पुरानो-पकाएको पकाइएको फ्रोस्टिंग हो जसले सबैको लागि सजिलो बनाउँछ। यो सामान्य पाउडर भएको चिनो फ्रस्टिङ भन्दा कम मीठो छ।
यो फ्रोडिङ बनाउनका लागि वेनिला बीन पेस्ट वा वेनिला निकाट प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप पुरा दूध
- 2 चम्मच आटा
- चुरोट नमक
- 1/2 कप शर्करा
- 4 औंस मक्खन (कोठाको तापमान)
- 2 चम्मच वेनिला बीन पेस्ट (वा भेनि निकाल्नुहोस)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम-कम तापक्रममा साउसेन मा एकसाथको दूध, आटा, र नुन। पकाउन जारी राख्नुहोस्, जबसम्म मिश्रण धेरै मोटो र बुलबुली छ, लगातार स्थिर रहन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कोठाको तापमानमा छाड्नुहोस्।
- सुँगुर र क्रीमलाई नभएसम्म शर्करालाई मक्खन र मक्खन गर्नुहोस्। मिश्रण मा कुनै जलन छैन बाकी हुनुपर्दछ। मिश्रण हल्का र चम्किलो हुन्छ जब सम्म ठुलो आटा मिश्रण मा बिर्नुहोस्। वेनिला वा भेला बीन पेस्ट गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 142 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 148 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |