यो स्वादपूर्ण क्रीम पनीर फ्र्रेडिङ ठूलो आयत वा दुई तह केकका लागि पर्याप्त बनाउँछ।
यो नुस्खा स्वादको रूपमा वेनिलासँग बनाइएको छ, तर त्यहाँ धेरै अधिक स्वाद र सम्भावनाहरू थप छन्। अधिकका लागि विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाइँले थप्नु भएको कन्टेनरहरूको शर्कराको मात्रा निर्भर छ कि तपाइँ फ्र्रेडिङ फैल वा पाइप गर्ने हो भने। पाइपिंगको लागि स्टिफर फ्र्रेडिङ बनाउन फ्ल्याक र थपको लागि थोडा कम प्रयोग गर्नुहोस्। यदि तपाईंको फ्रोजिङ निकै बलियो हुन्छ भने, यसलाई सानो मात्रामा दूध वा क्रीम संग पतली।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (8 चम्मच) स्टिक मक्खन (नरम)
- 1 (8 औँ) प्याकेज
- क्रीम पनीर (नरम )
- 3 1 / 2-4 कप कन्फेक्शनर्सको शर्करा (लगभग 1 पाउण्ड, सिफ्ट)
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- बिजुली मिक्सरको साथमा एक ठूलो मिश्रण कटोरामा, नरम नभएसम्म नरम क्रीम पनीर, मक्खन, र वेनिलालाई एकसाथ हरायो।
- कम गतिमा बिजुली मिक्सरको साथ, एक समय मा पाउडर गरिएको चीनी थप गर्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रित धुवाँ गर्न जारी राख्नुहोस्। धेरै चिसो र क्रीम सम्मको उच्च गतिमा बिरालो।
- नुस्खाले 2-तह केकका लागि पर्याप्त क्रीम पनीर फ्रोस्टिङ बनाउँछ।
विविधताहरू:
- चकलेट क्रीम पनीर फ्रस्टिंग: 1/2 पाउन्ड सिईफ्रेन्ट अक्टोबरटेड कोकोआ पाउडर भएको चीनीमा मिलाउनुहोस्। क्रीम पनीर मिश्रणमा थप्नुहोस्।
- पेप्परमन्ट: खुर्सानी निकाल्दा 1/1 चम्मच निकाल्ने। यदि वांछित भएमा कुचल मरिचमन्ट कैंडीहरूसँग फ्रस्टिंग सजाउनुहोस्।
- मेपल: केहि टास्पोप्लेसहरूको शुद्ध मेपल सिरप थप्नुहोस् वा मेपल निकाल्नुहोस थप्नुहोस्, स्वाद गर्न।
- नींबू: 1 1/2 चम्मचको नींबू निकाट थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |