यो स्वादिष्ट नारंगी फ्रोजिङ वेनिला वा चकलेट कपकोकहरूमा स्वादिष्ट छ वा स्पिड गरिएको कपकोक वा केकमा फैलिएको छ। यसलाई गाजर को केक वा कद्दू केक फ्रिज गर्न प्रयोग गर्नुहोस्। मेरो तरटका स्क्वाश कपकोकमा फ्रस्टिङ चित्रण गरिएको छ।
यो नुस्खाले 2/2 कप प्यास्ट फ्र्रेडिङ बनाउँछ, 2-तह केक वा लगभग 24 कपकोकका लागि पर्याप्त।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप (4 औंस) अवांछित मक्खन (नरम)
- 3 देखि 3 1/2 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 1/2 चम्मच नारंगी निकाट
- 1 चम्मच नारंगी जेस्ट (पतला ग्रेटेड)
- 3 देखि 4 चम्मच नारंगीको रस (ताजा)
- वैकल्पिक: नारंगी खाना रंग
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, मक्खन, 3 कप कन्फेक्शनरों को चीनी, र मिश्रित सम्म वेनिला र नारंगी निकाल्नुहोस को संयोजन गर्नुहोस।
- ताजा सुन्तला रस को सुन्तला घेरा र 3 चम्मचहरू थप्नुहोस्। सुचारु र मलाई मलाई नरोक्नुहोस्।
- थप कन्फेक्शनरको शर्करा वा सुन्तलाको रस थप्न, स्थिरता वा पाइप गर्न आवश्यक पर्ने।
- नारंगी खानाको रंगको केही थोपामा हराउनुहोस्, यदि चाहेको हो।
लगभग 2 1/2 प्याट फ्र्रेडिङको बनाउँछ, कम्तीमा 24 कपकोक र दुई तहको केकका लागि पर्याप्त।
तपाईं पनि मन पर्छ
चम्किलो कारमेल क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 296 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |