यो एक किमलेस स्वाद संग एक स्वादिष्ट फ्रेडिंग हो, र यो तयार गर्न सजिलो छ। मैले यो नुस्खामा फ्याट क्रीम पनीर कम गरे। यो नुस्खा सजिलै हराएको छ यदि तपाईं एक सानो सेतो 1 के लेक केक , एक लोफ केक , वा दर्जनका कपडाहरू फ्रस्ट गर्न चाहनुहुन्छ भने।
यो एक कद्दू केक या cupcakes को लागि एक महान फ्रोस्टिंग हो , वा एक मसाले केक या गाजर केक फ्रिज गर्न को उपयोग गर्नुहोस। यो चकलेट cupcakes मा पनि राम्रो छ !
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस
- क्रीम पनीर, नरम
- 4 चम्मच मक्खन, नरम
- 1/2 कप कडा कारमेल सॉस खरिद गरियो
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 4 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
क्रीम र पनीर सम्म क्रीम पनीर र मक्खनलाई हराउनुहोस्। कारमेल सॉस र वेनिला थप्नुहोस्; राम्रोसँग मिल्दैन। मिश्रणको 3 1/2 कप कन्फेक्शनर्सको शिर थप्नुहोस् र कम गतिमा हराउनुहोस्। थप आवश्यक कन्फिनिटरहरूको शाइन थप गर्नुहोस्। मिक्सर गति बढाउनुहोस् र 2 मिनेटको लागि उच्च गतिमा हराउनुहोस्।
लगभग 3 कपको फ्रोस्टिंग बनाउँछ, पर्याप्त टक 24 कपकोक वा एक 2 लेयर केक।
फ्रस्टिङका लागि सुझावहरू :
- एक सुपर चिकनी र satiny बनावट को लागि 10 मिनेट या अधिक को लागि बटरक्रीम फ्र्रेडिंग मारो।
- यदि फैलाउने फैलाउने वा पाइपमा धेरै मोटी हुन्छ भने दूध वा क्रीमसँग पतली, एक समयमा करिब 1 चम्मचमा पिटाइन्छ जबसम्म तपाईंले इच्छित स्थिरता प्राप्त गर्नुहुन्न।
- बिना पाइपिंग विशेष प्रभाव सिर्जना गर्न :
- तरंग र चोटहरू बनाउन चम्मचको साथ घुमाउनुहोस्।
- Zigzag ढाँचामा फ्रस्टिङ मार्फत सानो स्टोला वा मक्खन चक्कु कोर्नुहोस्।
- एक गीला चक्कु संग ठुलो ठोक्नुहोस्, त्यसपछि छुट्टि बनाउन को लागी आइकन मा एक कांकी चलाउनुहोस्।
- फ्रस्ट त्यसपछि पिघेको semisweet चकलेट संग बहाव। ब्रेकजल सेट सम्म प्रशीतन गर्नुहोस्।
केक र कपको सुझावहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 135 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 38 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |