एभोकडो टोस्स्ट निश्चित रूपमा बिगफुड हुन्छ। पक्का, त्यहाँ इन्टरनेटमा सबै भन्दा पहिले नै सैकड़ों भयानक भिन्नताहरू छन्, तर यो मेरो सबै समय मनपर्छ। टोस्टड सोर्सो, क्रीम एवाकोडो, अमीर नरम उकालो अण्डा , मसालेदार sriracha मेयो, ताजा मूलीको कुरकुरा स्लाइस, र कर्लिएको घोडाको उज्ज्वल रिबन एकसाथ आउँछ यो टोस्ट अविश्वसनीय र स्वादिष्ट स्वादिष्ट बनाउन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 स्वाद रोटी (खट्टा)
- 1/2 ओटालोडो
- 1 अन्डा
- 1 मुला
- 2 scallions
- 1 tbsp mayo
यसलाई कसरी बनाउने?
- अन्डाको तयारी गरेर सुरु गर्नुहोस्। पानीलाई कम फोडामा आउन दिनुहोस् र सजिलैबाट अण्डा थप्नुहोस्। यसलाई 7 मिनेटको लागि कम फोइलमा पकाउनुहोस् वा जबसम्म अण्डाको केन्द्र स्थिरता हुन्छ जुन तपाईं भित्र हुनुहुन्छ।
- एकपटक पकाएको बेलामा, ठण्डे पानीमा झम्कन्छ र शेललाई हटाउँछ। छुट्याइएको।
- अब घुमाउरो घोडाहरू र मूली तयार पार्नुहोस्। पानीमा डिस्क र स्थानमा मूली काट्नुहोस्। घुम्नका लागि घोडाहरू जडीबुटीहरू लम्बाइमा सुपर पतली स्ट्रिप्सहरू हटाउँछन्। एउटा बरफ स्नान तयार पार्नुहोस् र पानीमा स्केलियनहरू थप्नुहोस्। जब सम्म तिनीहरूले कर्ल अप गर्न सुरु गर्दछन्। तिनीहरूलाई स्यान्डविचमा राख्नु पहिले सुत्नुहोस्
- अर्कोतिर श्रीरिचलाई मेयोमा राखिएको छ।
- अब कि सबै घटकहरू पछाडि छन्, यो टोस्ट निर्माण गर्ने समय हो। टोस्टको 2 स्लाइस र त्यसपछि एभोकैडोको आधाले प्रत्येक टुक्रामा टाँसिएको काँधमा राख्नुहुन्छ।
- श्रीराला मेयो र केही मुलाका टुक्राहरूको बगाल थप्नुहोस्। अर्को बीचमा घुमाइएको घोडा बीचको र माथिको माटोको नरम उर्लिएको अण्डाको साथ। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 439 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 208 मिलीग्राम |
| सोडियम | 443 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 18 जी |