यो रातो बिरुवाको मासुले चिकन स्तनबाट चिकन जांघमा केहि राम्रो छ। तपाईं यसलाई रोटिसरी कुखुराको लागि वा ग्रील्ड टर्की भ्यानहरूमा पनि बर्स्टिङ सॉसको रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। यस भित्ता को सुन्दरता यो एक सेवा चटनी को रूप मा पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ। थप जानकारीका लागि निर्देशनहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप / 475 एमएल सुकेको रातो रक्सी
- 1/2 कप / 120 एमएल
- जैतून का तेल
- 1/4 कप / 60 एमएल सोया सॉस
- 4 scallions, sliced
- 1-2 लौह लसुन, मिनिसिङ
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- ताजा अदरक , ग्रेटेड
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम सससेनमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। 1 मिनेटको लागि फोडा दिनुहोस्, गर्मी घटाउनुहोस् र 8-10 मिनेट थप्नका लागि उकालो गर्नुहोस्। बाट हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्नु अघि पूर्ण गरौं। यदि समय अगाडि बढाएमा, फ्रिजले फ्रिजमा भण्डारण गर्न सकिन्छ एक हप्ता भन्दा बढीको लागि। 4-12 घण्टाको लागि मिश्रणमा समुद्री समुद्री चिकन।
2. चटनी विकल्पको लागि, माथिको निर्देशनहरू पछ्याउनुहोस् केवल 15 मिनेटको लागि मध्यम-कम उचाईमा चटनीलाई उकालो पार्नुहोस्।
मोटाई मिश्रण 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर पानी र 2 चम्मच / 10 एमएल कोस्टस्टर्च संग। मध्यम मध्यम माथि उचाल्नुहोस् र भारी उकालो ल्याउनुहोस्। कोसस्टर्च जोड्नुहोस् र व्हिस्क प्रयोग गरेर, 20-30 सेकेण्डसम्म एकसाथ हलचल गर्नुहोस् जब कन्नेस्टर्क सक्रिय छ। चटनी थोडा मोटाई र एक चम्मच पछि कोट गर्न सक्षम हुनेछ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र पकाएको चिकन र टर्कीमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |