यो ग्रील्ड स्क्वाश नुस्खा लगभग केहि को लागि एक महान पक्ष पकवान बनािन्छ। तपाईं तिनीहरूलाई तयार पार्न र माथिल्लो रैकमा वा तपाईंको ग्रिलको छेउमा सेट अप गर्न सक्नुहुनेछ, र तिनीहरूका लागि धेरै समयसम्म बिर्सनु हुन्न जब सम्म तपाईं खाना तयार हुनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 सानो अर्कै स्क्वाश
- 1/2 कप / 120 एमएल
- asiago पनीर , ग्रेटेड
- 1/4 cup.60 एमएल मक्खन
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताजा अजवा, पतला कटाई
- 1 चम्मच / 15 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा ऋषि, पतला कटाई
- 1 चम्मच / 5 एमएल प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल मेपल सिरप
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एसिड स्क्वैशहरू आधामा काट्नुहोस् र बीउ र तार हटाउनुहोस्। स्क्वाश halves को बाहिर भाग को 1/2 इंच गहिरो, 1 इंच लामो पट्टी बन्द गर्नुहोस्। यो धेरै ठूलो नगर्नुहोस्। यसले ग्रिल गेट्समा स्क्वैशलाई स्थिर गर्न मद्दत गर्नेछ। ठूलो ढोका बोर्डमा हलहरू राख्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
2. मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
3. सससीन मठ मक्खन, चिनियाँ, ऋषि, प्याज पाउडर, मेपल सिरप, नमक र काली मिर्च र गर्मीमा मक्खन पिघ्न र चीनीको भंग गर्न सकिन्छ, लगभग 3-4 मिनेट।
एशर्न स्क्वाश भित्र भित्र ब्रश मिश्रण।
4. ग्रिल स्क्वाश टुक्राहरू एक मध्यम अप्रत्यक्ष गर्मीमा माथि 45 मिनेटको लागि साइड अप हुन्छ। स्क्वैश को कट साइड मा पनीर र अजवाली छिपाएँ र लगभग 20 मिनेट सम्म चल्ने जारी राख्नुहोस् वा स्क्वाश नरम र पनीर खैरो छ। ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 0 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 444 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |