यो जम्बो चिन्ताले मसाले र दहीको पारंपरिक भारतीय मिश्रणमा छिटो अचम्भित पाउँछ। दही मौसममा सिजनहरू राख्दछ र चिन्ताको कुकुरको रूपमा पतली क्रस्टमा पसेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 24 चिन्ता (ठूलो)
- 1/2 कप / 120 एमएल दही (सादा)
- 1/3 कप / 80 मिलीलीटर क्लिन्ट्रो (पतला कटाई)
- 2 चम्मच / 30 एमएल टकसाल (ताजा, पतला कटाई)
- 1 चम्मच / 15 एमएल अदरक (ताजा, कटाई)
- 2 लसुन लौह (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल हल्दी
- 1 चम्मच / 5 एमएल धनियाँ
- 1 चम्मच / 5 एमएल जीउ पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- garam masala
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- Garnish: नींबू या नींबू wedges
यसलाई कसरी बनाउने?
पिक्सेल र डेभिइन चिन्ता । कुल्ला र सुत्ने कागजका टाँस्नुहोस्। बाँकी अवयवहरू संयोजन गर्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्। रिसेबलयोग्य प्लास्टिकको थलोमा चिन्ता राख्नुहोस् र दही मिश्रणलाई थोरै बनाउनुहोस् यकीन गर्नुहोस् कि सबै चिन्ता राम्रो लेपित हुन्छ। सील थैला र फ्रिजमा एक घण्टाको लागि ठाउँ।
उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। थ्रेड चिन्ता स्केवरहरूमा। हट ग्रिलमा चिन्ता राख्नुहोस् र तुरुन्तै मज्जाले ब्रश गर्नुहोस्। प्रति साइड वा लगभग 2 देखि 3 मिनेटसम्म ग्रिल गर्नुहोस्।
चिन्रा सम्पन्न हुन्छ जब चमकदार खैरो रंगबाट रङको रंगमा परिवर्तन गरिएको छ। चिन्ताले गुलाबी रंगमा लिनुपर्छ। ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र कटे भएका लेन्स वा लम्बाईको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 129 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 133 मिलीग्राम |
| सोडियम | 392 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 9 |