बाबा गानोउज एक बैङ्नी र ताहिनीबाट बनेको लोकप्रिय डिपिङ हो। यसमा एक चिकनी, क्रीम बनावट, र थोपा स्वादयुक्त स्वाद छ। यसलाई परम्परागत रूपमा पिटा रोटी (टोस्टेड वा ताजा) सँग सेवा गरिन्छ, तथापि, धेरै मानिसहरू यसलाई आलु चिप्स वा किस्किल्ला चिप्ससँग चिप डुबेको रूपमा लिन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो बैजनी
- 1 लौह लसुन
- 1/4 - 1/2 कप नींबू रस (स्वादमा निर्भर गर्दछ)
- 3 tablespoons tahini
- 1 चम्मच नमक
- 3 चम्मच जैतून को तेल
- गार्निशका लागि:
- 2 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन पहिले 375 डिग्री र 30 मिनेट को लागी बैग ब्रेक, या बाहिर को बाहिर कुरकुरा र अंदर कोमल नरम हो।
- 20 मिनेटको लागि शांत गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- खुल्ला बैंगनी काट्नुहोस् र शरीरलाई colander मा स्कूप गर्नुहोस् र 10 मिनेट को लागि नाली गर्न अनुमति दिनुहोस्। अतिरिक्त तरल हटाउँदा कचौरा स्वादलाई हटाउन मद्दत गर्दछ।
- एक साधारण कटोरा मा बैंगनी मासु प्लेस। अवस्थित सामग्रीहरू थप गर्नुहोस् र सँगसँगै माथ गर्नुहोस्। तपाईं हातको सट्टामा खाना प्रोसेसर पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। लगभग 2 मिनेटको लागि पल्स गर्नुहोस्।
- कटोराको सेवामा राख्नुहोस् र लेमन रस र जैतून का तेलको साथ माथि। स्वादको अनुसार अन्य गार्निशिस थप्नुहोस्।
- न्यानो वा टोस्टड पिटा वा टाढाको साथमा सेवा गर्नुहोस्। मजा लिनुहोस्!
बाबा घनौज को लागि गार्निश विचार
बाबा गानोउजले गार्निशको लागि माथिको जैतूनको तेल हुनु पर्छ। तथापि, तपाईं कुचल लाल मिर्च, cumin, अशुद्ध वा धनी को एक ड्यास थपेर केहि चीजहरू मसाले गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |