एक साधारण चमक यस भुना भयो पोर्क टेंडरलोन को स्वाद गर्दछ। एक कप फल को संरक्षण को केहि बल्फामिक सिरका, सरस र भूरी चीनी को साथ आसान शीतल बनाउन को लागि संयुक्त।
एक चिसो मसाला मिश्रण मिश्रणमा सुँगुर गर्नुअघि चित्रित पोर्क टेंडरलोनमा थपियो, तर तपाईंको आफ्नै सिजन भएको नमक मिश्रण वा सादा नुन र काली मिर्च प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 पोर्क टेंडरलोन्स, लगभग 1 1/2 पाउन्ड
- ग्राउन्डिंग मिश्रण या नमक र ताजा जमीन काली मिर्च
- 1 कप आटा या जाडो राख्छ
- 2 tablespoons
- balsamic सिरका
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- जैतूनको तेलले ठूलो स्किलेटमा मध्यम गर्मीमा हिर्काउनुहोस्। सुँगुर धुनु र अतिरिक्त वसा र चाँदीको छाला काट्नुहोस्। नमक र काली मिर्च या ग्रीष्म ऋतु संग मौसम। सबै पक्षहरूमाथि लगभग 6 देखि 8 मिनेट सम्म। एक पाक प्यानमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- Saucepan मा शेष अवयवहरू जोड्नुहोस् र एक सिम लाउन। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- लगभग 12 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा पोर्क टेंडरलोन भुट्नुहोस्। उज्ज्वल मिश्रण को साथ उज्ज्वल ब्रश र फेरि 5 देखि 10 मिनेट लामो को लागि बरसात जारी राख्नुहोस, या एक टेंडरलोन को सबै भन्दा ठूलो भाग मा सम्मिलित एक तत्काल पढने थर्मामीटर मा पोर्क कम से कम 145 एफ को रजस्टर सम्म।
- बाँकी ताला लगाउनुहोस् र सुँगुरको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
पोर्क टेंडरलोन मेडियन्स एक सरल मार्सल सस संग
फ्राइड बेकन र पान्को पोर्क टेंडरलोन पदोन्नति
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 9 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |