यो हैम लोफ ले कि लेफ्टहेम होम को प्रयोग गर्ने एक राम्रो तरिका हो, र यो पकाएको मीठे आलु संग स्वादिष्ट हुनेछ।
खुट्टाले खुट्टाले खाएको पट्टीमा तयार पारिएको छ र यसलाई अशुद्ध, प्याज र सरसफाइ संग स्वाद गरिन्छ। एक टंगनी ब्राउन शर्कु र सिरका सॉस जोडिएको छ कि ह्याम रोटी ओवनमा जान्छ।
मसाड आलु र धुवाँदार सब्जिहरु वा एक सलाद संग यो हैम लोफ को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन स्मोक्म होम *
- 1 चम्मच दाँत तयार पारियो
- 1/4 कप कटा प्याज
- 1 चम्मच ताजा कटा अजवा
- 1/2 वटा कप छिटो पकाउने जाम
- 3/4 कप वाष्पयुक्त दूध वा
- आधा - आधा
- 1 ठूलो
- अण्डा, पिटेको
- 1/4 कप लाइट वा गाढा खैरो शर्करा, प्याक गरिएको छ
- 1/4 कप सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- 9-by-5-by-3-inch loaf pan हरू गर्नुहोस्
- संयुक्त हाम, सरसफाइ, कटा प्याज, अजवाली, जाम, दूध र अण्डा राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न को लागी र तैयार लोफ पैन मा एक खुट्टा मा रूप मा।
- सानो साउसेन मा ब्राउन शुगर र सिरका को मिश्रण गर्नुहोस् । मध्यम गर्मीमा ससनी राख्नुहोस् र चीनीले भंग गर्न नसक्नुहोस्।
- हम ढोकामा खैरो बिरुवाको मिश्रण मिलाउनुहोस्।
- 60 मिनेटको लागि पहिले सेटेड ओवनमा हैम रोटी बनाउनुहोस्।
- यदि चाहियो भने, टमाटर स्लाइस, पालक पत्तिहरू र कडा पकाइएको अण्डा स्लाइसको साथ गार्निश।
* एक मोटे भान्सा प्रयोग गरेर मासु चक्कीमा ह्याम या हम स्टिक पीस गर्नुहोस्, वा यसलाई फलाम प्रोसेसर र पल्समा राख्नुहोस् जब सम्म यो माटो मासु जस्तै टुक्रा टुक्रामा राखिएको छैन।
टिप: हेम रोफमा डिजोन सरसफाइ वा एक दयालु दाईको प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 9 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 234 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,427 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 28 जी |