तपाईंले सजिलै संग Crockpot माटबल सूप को लागि यस अद्भुत पांच संघीय नुस्खा मा जमे भएका मिश्रित सब्जिहरु को लागि केहि केहि को विकल्प ले सकते हो। कटाएको गाजर, केहि कटा प्याज, शायद एक कटा आलु या दुई थप्ने प्रयास गर्नुहोस्।
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ जमे भएका अनावश्यक व्यक्तिहरू खरिदको सट्टा तपाईं आफ्नै सजिलो माटोबलहरू बनाउन सक्नुहुन्छ। मासुबलहरू सुस्त कुकरमा थपिने बेलामा जमेको हुनुपर्छ, त्यसोभए तिनीहरूलाई समय अगाडि बढाउनुहोस्, तिनीहरूलाई ठोक्नुहोस् र यदि तपाइँ एक घरको संस्करण प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ भने स्थिर हुन्छ।
किनभने यो नुस्खा एक सूप हो, यो धेरै सहनशील छ। यसको मतलब तपाईं धेरै परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ र नुस्खाले अझै काम गर्नेछ र स्वादिष्ट हुनेछ। जब तपाइँ मनपर्ने एक संयोजनमा हिट गर्नुहुन्छ, यसलाई तल लेख्न निश्चित हुनुहोस् ताकि तपाईं यसलाई पुन: पेश गर्न सक्नुहुनेछ।
र ढिलो कुकर सुपको साथमा मजा प्रयोग। असीमित संभावनाहरु र संयोजनहरू छन्!
तपाईं यो सूप संग सेवा गर्न आवश्यक छ हरियो सलाद र शायद केहि रातको खाने रोल, स्कोनहरू, वा ब्रेडस्टिक्सहरू। फिर्ता बस्नुहोस्, आराम गर्नुहोस्, र यो सजिलो भोजनको आनन्द लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16 औंस) थोरै पकाएको पकाएको मासु बल्बहरू
- 2 (14 औंस) डिब्बा क्यान्सरको बीउ श्वेत
- 1 कप पानी
- 2 14 औंस डिब्बाले जडी बूटीको साथमा टमाटरहरू (अज्ञात)
- 1 (16 औंस) जमे भएका मिश्रित सब्जिहरु
- 1 चम्मच सूखे थिम पत्तियां
- 1/8 टस्पेस। काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
फ्रिज मासुबलहरू, भाइरस, पानी र टमाटरहरू 3 देखि 4 मा क्रोकोपोट क्वार्ट गर्नुहोस्।
8 देखि 10 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्। एकमा निबबल सुनिश्चित गर्न यो राम्रो र तातो छ।
जमे भएका सब्जहरू, औंठी र कालो मिर्चमा हलचल र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। कवर गर्नुहोस् र 1 घण्टाको लागि उच्चमा पकाउनुहोस् वा सब्जिहरू चकित र तातो नभएसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 235 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 952 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |