यो नुस्खा फूल फूल चाइनाको लागि कल गर्दछ, साथै चिनियाँ चाइव्स वा फूल लगाउने भनिन्छ। यो लोकप्रिय चीनी व्यतीत सस्ता छ, र कहिलेकाँही स्थानीय सुपरमार्केटको उत्पादन सेक्शन साथै एशियाई किरावटहरुमा उपलब्ध हुन्छ।
यो सजिलो साइड डिशमा चाल भनेको चाइनाहरू ओभरक हुनुहुन्न। यो नूडल्स देखि माछा वा झिल्लीबाट सबै कुरा संग राम्रो हुन्छ। 2 देखि 4 सम्म सेवा गर्दछ।
थाहा छैन यो जडी बूटीको जस्तो कस्तो देखिन्छ? यहाँ फूल चाइनाको तस्वीर हो ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 bunches फूल चाइना
- 2 चम्मच हल्का सोया सस
- 2 चम्मचका चुरोट चिसो वा पानी
- 1/2 चम्मच शुगर
- हलचल-फ्राइङको लागि 2 चम्मच मूंगफली वा सब्जी तेल
- 4 चम्मच पानीको साथमा 1 चम्मच कस्टस्टर्च मिलाइयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- फूलको चिसो र नाली धुनुहोस्। 2-इन्च टुक्रामा विकर्णमा काट्नुहोस् (कलहरू प्रयोग गर्नुहोस्)।
- सोया सॉस , चिकन भाइरस र चिनो जोड्नुहोस्। छुट्याइएको।
- मध्यम ऊँची गर्मी मा हीट डूब। तेल जोड्नुहोस्, किनारहरू बहाल्दै। जब तेल तातो छ, फूल फूलहरु लाई जोड्नुहोस्। झन्डै 1 मिनेटको लागि हलचल , जब सम्म तिनीहरूले उज्यालो हरियो घुमाउँदछ।
- चकलेटको छेउमा राख्नुहुन्छ। बीचमा सस जोड्नुहोस्। चट्टानमा कोर्नस्टर्क / पानीको मिश्रण जोड्नुहोस्, चाँडै मोटो गर्न उत्साह गर्नुहोस्।
- चिसो चाइभको साथ चटको मिश्रण गर्नुहोस्, सस को उबलने सम्म पकाउनुहोस्, तर ओभरक हुदैन। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 80 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 494 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |